MELARIS: Paveldimos melanomos ir kasos vėžio tyrimas MELARIS

MELARIS: Paveldimos melanomos ir kasos vėžio tyrimas
610,00 €

MELARIS® tyrimas leidžia įvertinti asmens riziką susirgti paveldima melanoma. Šio tyrimo metu aptinkamos paveldimos p16 (taip pat vadinamo CDKN2A arba INK4A) geno mutacijos, kurios yra susijusios su paveldima melanoma. Jei paciento šeimos istorijoje yra užfiksuotų vėžio atvejų, ligą gali sukelti paveldimi genetiniai pokyčiai. p16 geno pokyčiai lemia padidėjusią vėžio riziką, todėl pasiekus 50 m. amžių, melanomos diagnozės tikimybė išauga iki 50 kartų.

MELARIS® yra paprastas kraujo tyrimas, kurio metu nustatoma, ar pacientas turi p16  mutaciją. Žinodami rezultatus, pacientas ir jo sveikatos priežiūros specialistas gali imtis atitinkamų veiksmų, dar prieš atsirandant vėžiui.

MELARIS® tyrimo privalumai

p16 geno mutaciją turintiems pacientams MELARIS® tyrimo rezultatai leidžia parengti individualiai pritaikytus sveikatos priežiūros planus, leidžiančius ženkliai sumažinti vėžio riziką. MELARIS® suteikia galimybę:

  • Pasitelkti planinius sveikatos patikrinimus ir priežiūrą, specialiai skirtą asmenims su p16 geno mutacija – užtikrinančią maksimalią paciento priežiūrą ir padidinančią klinikinį gydymo efektyvumą;
  • Užtikrinti, kad pacientai geriau laikytųsi specialių patikros metu pateiktų rekomendacijų ir prevencinių priemonių;
  • Ženkliai pagerinti galutinius rezultatus ir sumažinti gydymo išlaidas taikant vėžio prevenciją, ankstyvą diagnozę ir gydymą;
  • Konsultuoti pacientus ir jų šeimos narius apie pagrindines vėžio priežastis jų šeimoje;
  • Išvengti bereikalingo šeimos narių, kuriems atlikus tyrimus nenustatyta šeimoje žinoma mutacija, gydymo.

Medicininė priežiūra ir MELARIS®

Jei MELARIS®  tyrimas patvirtina padidėjusią melanomos ir kasos vėžio riziką, toliau pateiktos sveikatos priežiūros galimybės gali padėti šią riziką sumažinti.

Melanoma:

  • Sustiprinta stebėsena;
  • Prevenciniai gyvenimo būdo pokyčiai;
  • Žemesnė biopsijos riba.

Kasos vėžys:

  • Sustiprinta stebėsena.

PASTABA: Sveikatos priežiūros galimybės yra aptariamos tik informaciniais tikslais ir nėra rekomendacinio pobūdžio. Nors genetiniai tyrimai ir gydytojų rekomendacijos pateikia svarbią ir naudingą informaciją, sveikatos priežiūros sprendimai turi būti priimami individualių paciento ir jo sveikatos priežiūros specialisto konsultacijų metu.

Daugiau informacijos (anglų k.):

logo Myriad

Specialistams (anglų k.):

myriad pro logo-v2

Darbo valandos

Mūsų pagalbos linija
veikia 8 valandas per parą

Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00
Savaitgalis: Nedirbame

Pagalba gyvai

map
Vilnius: +370 5 2752600
Kaunas: +370 37 788503 
infodnr