PharmaDNA logo OK

25

Augina ne savo vaiką
1

19

Partneriai Lietuvoje
19

99,999%

Tyrimo tikslumas
99,999%

Užsakymų pristatymas

Mes žinome, kad užsisakius tyrimą, mėginių surinkimo komplektą norisi gauti kuo greičiau. Todėl visus užsakytus tyrimus, bei mėginių surinkimo komplektus stengiamės pristatyti kaip įmanoma sparčiau. Tam, kad būtų lengviau laukti, informuosime Jus el.paštu apie užsakymo eigą: kada gavome apmokėjimą, kada Jūsų mėginių surinkimo komplektas išsiųstas, kada gauti mėginiai bei informuosime apie rezultatą.

  • Terminas. Kiekvieno užsakymo pristatymo terminas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Paprastai tai trunka nuo 2 iki 7 darbo dienų. Perdavę prekes kurjeriui ar pašto skyriui, iš karto pranešime Jums el. paštu. Jei pasirinktas kurjerio pristatymo būdas ir jeigu užsakymas neatkeliaus per 2 d.d. nuo mūsų laiško (savaitgaliais ir poilsio dienomis siuntos nėra pristatomos) – informuokite mus el.paštu ar telefonu. Retais atvejais pristatymas gali trukti ilgiau. Apie ilgesnį pristatymo terminą informuosime el. paštu.
  • Kaina.  Kad ir kur Lietuvoje begyventumėt, mėginių surinkimo komplektą atvešime NEMOKAMAI jeigu pasirinksite registruotos pašto siuntos pristatymo būdą. Kitu atveju pristatymas Jums kainuos. Ši nuostata, deja, negalioja Kuršių Nerijai. Į Kuršių neriją pristatymas kainuos brangiau.
  • Taip pat galite pasirinkti siuntų pristatymo į užsienį paslaugą: įkainis priklauso nuo pasirinkto pristaymo būdo. Šiuo atveju paimtų mėginių grąžinimas būtų pilnai apmokamas kliento.
  • Kokybė. Kai gausite mūsų siuntą, patikrinkikite, ar jos pakuotė nepažeista. Jei taip nutiktų, peržiūrėkite siuntos turinį ir įsitikinkinkite, ar yra viskas kas užsakyta, ar tinkamos kokybės ir informuokite mus el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Priėmimas.  Jei atliekant užsakymą pasirinkote mokėjimą grynaisiais pristatymo metu, tuomet būtumėm dėkingi, jei turėsite tikslią pinigų sumą – kurjeris gali ne visuomet turėti grąžos. Taip pat nenustebkite, kad kurjeris paprašys parodyti asmens dokumentą - jis įpareigotas atiduoti siuntą tik ją užsakiusiam asmeniui.
  • Partneris. Tuo, kad užsakymai Jus pasiektų saugiai ir greitai, pasirūpins mūsų partneriai – Lietuvos paštas arba siuntų gabenimo tarnybos.

Kodėl DNR tyrimas?

DNR tyrimas yra pats tiksliausias
galimas tėvystės nustatymo metodas.
Atliekamų tyrimų tikslumas siekia 99.999%.

Kaip tai veikia?

Kiekviename iš mūsų egzistuoja specifinė DNR
seka. Tyrimas identifikuoja specifines tėvo ir
vaiko DNR sekas – nustato galimus ryšius.

Kokybės garantija

Akredituotų laboratorijų tyrimo procesai ir
laboratoriniai darbai yra nuolat tikrinami:
vertinamas tikslumas ir atlikimo kruopštumas.

mitas 01
 

Mitas Nr.1

Girdėjau, kad mano genai gali būti užpatentuoti.

mitas 02
 

Mitas Nr.2

Dėl genų patentų aš negaliu gauti antrosios nuomonės.

mitas 03
 

Mitas Nr.3

Patentuoti produktai yra brangesni.

mitas 04
 

Mitas Nr.4

Genų patentai apriboja mokslinius tyrimus.

Darbo valandos

Mūsų pagalbos linija
veikia 8 valandas per parą

Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00
Savaitgalis: Nedirbame

Pagalba gyvai

map
Vilnius: +370 5 2752600
Kaunas: +370 37 788503 
infodnr