Tėvystės nustatymo DNR tyrimas D01

dnr_1
dnr_1dnr_2dnr_4img_7093img_7087img_7095img_7110
249,00 €229,00 €
DNR šaltinis
Papildomi tiriamieji

Papildomai tiriama motina

Alternatyvių DNR šaltinių kategorijos

Dėmesio! Užsisakant tyrimą internetu, mėginių surinkimo komplektas - nemokamai.

Mėginių surinkimo kompletą galite įsigyti ir VAISTINĖSE:

Vilnius

pharmacy logo

Savanorių pr.11 Vilnius
Darbo laikas: I-V 8-19, VI 8-15

arba

Savanorių pr.226, Vilnius
Darbo laikas: I-V 8-20, VI 8-16

Kaunas

logotipas rv1

Panerių g.246, Kaunas,
Tel.: +370 37 788503
Darbo laikas: I-V 9-17

logotipas rv1

Kovo 11-osios g.116, Kaunas,
Tel.: +37068542854
Darbo laikas: I-V 8-19, VI 9-15, VII 9-14

Klaipėda

sendario

Tilžės g.2 Klaipėda
Darbo laikas: I-V 9-20, VI 9-17

Šiauliai

pharmacy logo

Vilniaus g.40-12, Šiauliai
Darbo laikas: I-V 8-19, VI-VII 9-18

Panevėžys

pharmacy logo

Vilniaus g.25, Panevėžys
Darbo laikas: I-VII 7-24

Įsigijus mėginių surinkimo komplektą vaistinėje už tyrimą reikės apmokėti papildomai. Visą informaciją kaip apmokėti už tyrimą, kaip paimti mėginius ir juos išsiųsti atgal rasite pačiame mėginių surinkimo komplekte.

 

DNR yra randama kiekvienoje žmogaus organizmo ląstelėje ir yra svarbi visų žmonių bei daugelio organizmų dalis, kuri atsakinga už vystymąsi, gyvybinių funkcijų palaikymą. Beveik kiekviena žmogaus kūno ląstelė turi tą pačią DNR struktūrą, kuriose sukaupta informacija perduodama būsimoms kartoms, o sudėtingi molekuliniai junginiai lemia daugelio organų nepertraukiamą veikimą. Šiose deoksiribonukleorūgšties struktūrose yra užkoduota tam tikra individams būdinga genetinė informacija, kuri reprodukcijos metu iš suaugusiųjų perduodama palikuonims. Būtent dėl to kiekviena rūšis pratęsia savo išlikimą.

Žmogus turi kelias dešimtis tūkstančių genų, kurie lemia mūsų išvaizdą, charakterį, elgseną. Kartu su jais paveldime ne tik gabumus, kuriais galime džiaugtis, bet ir polinkį sirgti tam tikrais susirgimais. Kadangi ląstelių branduoliuose esanti informacija perduodama vaikams todėl net kelios šeimos kartos gali turėti polinkį sirgti tomis pačiomis ligomis.

Genetiniai tyrimai atliekami norint nustatyti tėvystę, įgimtas ligas, ar jų paveldėjimo tikimybę. Jie gali būti paskirti dar kūdikiui negimus, siekiant išsiaiškinti anomalijų riziką. Dažniausiai jie rekomenduojami, kai tiriamųjų šeimoje yra sergančių genetinėmis ligomis, kai būsimi tėvai yra vyresnio amžiaus nei rekomenduojama arba prieš tai bandymai susilaukti kūdikio buvo nesėkmingi. Šie tyrimai padeda nustatyti, ar vaisius gali turėti įgimtų raidos defektų. Genetiniai tyrimai taip pat daromi bet kuriame žmogaus vystymosi tarpsnyje ir padeda nustatyti polinkį sirgti tam tikromis ligomis. Atlikus reikalingas procedūras ir gavus tyrimų rezultatus, galima sudaryti veiksmų ir gydymo planą, kurie sumažins tikimybę šių ligų pasireiškimui arba visai užkirs kelią jų vystymuisi. Tiriant nusikaltimus DNR mėginiai padeda išaiškinti neteisėtą veiką įvykdžiusius asmenis ar nukentėjusiuosius, kadangi visame pasaulyje nerasime dviejų žmonių, kurie turėtų tokį patį DNR molekulių rinkinį.

Norint nustatyti vaisiaus genetinių ligų tikimybę gali būti atliekamai neinvaziniai: ultragarso, mamos kraujo, arba invaziniai prenataliniai tyrimai, paimant vaisiaus vandenų mėginį. Pastarasis tyrimas gali būti naudojamas norint nustatyti dar negimusio kūdikio tėvystę, tačiau tai gana pavojinga: 1 iš 100 atvejų imant mėginį, gali pasibaigti persileidimu. Neinvaziniai tyrimai visiškai saugūs, nesukelia rizikos būsimos mamos ir kūdikio sveikatai. Gimus kūdikiui jo tėvystė gali būti nustatoma pasitelkiant DNR tėvystės nustatymo testą, kuris ne tik suteiks galimybę greitai sužinoti, ar tėčio ir vaiko mėginys sutampa, bet ir leis išlikti visiškai konfidencialiems. Šis testas atliekamas namuose, paimant tiriamųjų seilių mėginius, nusiunčiant juos į laboratoriją. Tuomet belieka kelias darbo dienas palaukti rezultatų ir išsklaidyti visas abejones.

Mūsų tėvystės nustatymo sistema garantuoja ramybę tuomet, kai paprastai kyla nerimas. Su džiaugsmu pranešame, kad DNR tėvystės nustatymas tapo lengvai įveikiama užduotimi. Paprastam trijų žingsnių procesui nebūdingas tradicinių DNR tyrimų sudėtingumas. Jis gali būti atliekamas net privačioje ir kiekvienam patogioje namų aplinkoje.

Tėvystės nustatymo sistema – tai 16-20 žymenų DNR tyrimas. Didžiąją dalį mūsų tiriamų genetinių žymenų naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR.

Tėvystės nustatymo tyrimą atlieka akredituota laboratorija, garantuojanti visišką konfidencialumą ir rezultatų tikslumą.

Paprasta

Visa procedūra trunka tik kelias minutes, ją atlikti galite klinikoje arba savo namuose.

Paprasčiau atliekamo DNR tyrimo niekur nerasite – tai mūsų pigiausias tėvystės nustatymo būdas, o procesą sudaro vos 3 žingsniai:

1 žingsnis      

Paimkite mėginius. Rinkinyje rasite puikiai iliustruotą, lengvai suprantamą DNR mėginių paėmimo instrukciją.

2 žingsnis     

Išsiųskite mėginius. Rinkinyje rasite voką (pašto išlaidos – apmokėtos). Įdėję mėginius, išsiųskite jį laboratorijai.

3 žingsnis     

Gaukite rezultatus. Skaičiuojant nuo datos, kai gaunami jūsų mėginiai, tėvystės nustatymo tyrimas vidutiniškai trunka 10 darbo dienų.

Tikslu

Mūsų laboratorija akredituota kaip Tėvystės nustatymo tyrimų laboratorija. Dėl šios priežasties atliekami tyrimai turi atitikti griežčiausius tyrimų ir kontrolės protokolus, o tai garantuoja tikslumą, siekiantį iki 99.999 proc. – daugiau nei 1000 kartų tiksliau nei pagrindinis 99 proc. lygio reikalavimas, kurį privalome patenkinti. Tyrimai atliekami automatiniu robotizuotu būdu ir automatiškai sugeneruojamos tyrimo ataskaitos, kurios dėl šios įrangos kilmės yra pteikamos anglų k. Tačiau, užsakius tyrimą kartu su teismo medicinos eksperto išvadomis, jos yra pateikamos lietuvių k. ir gali būti naudojamos oficialiose institucijose.

Prieinama

„PharmaDNA“ siūlo pasaulinės klasės, tikslų, paprastą ir įperkamą DNR tėvystės nustatymo tyrimą. Tėvystės nustatymo namų sąlygomis sistema suteikia galimybę ištirti galimą tėvą, motiną ir vieną vaiką (motiną nebūtinai), o testo rinkinį sudaro reikmenys, skirti iki trijų dalyvių.

Teismo pripažystamas DNR tėvystės nustatymo tyrimas

Tam tikrais atvejais tėvystės nustatymo reikia asmeniškai informaciniais tikslais. Tuomet mes siūlome standartinį, informacinį tėvystės nustatymo tyrimą. Vis dėlto kartais minėtų rezultatų reikia teisiniais tikslais. Jeigu manote, kad tėvystės nustatymo testo rezultatus teks naudoti teisme, pasinaudokite „PharmaDNA“ siūlomu teisinėje sistemoje pripažįstamu tėvystės nustatymo tyrimo variantu.

Toks tyrimas gali būti atliekamas tik klinikose, o rezultatai yra pateikiami kartu su teismo medicinos eksperto išvadomis.

DNR 1s

Darbo valandos

Mūsų pagalbos linija
veikia 8 valandas per parą

Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00
Savaitgalis: Nedirbame

Pagalba gyvai

map
Vilnius: +370 5 2752600
Kaunas: +370 37 788503 
infodnr