Paukščių DNR tyrimai

Mūsų veterinarijos skyrius siūlo paukščių lyties nustatymo DNR tyrimus, kurie veterinarams, veisėjams ir paukščių savininkams gali padėti nustatyti savo paukščio lytį, kai ją sunku apibrėžti pagal jo išvaizdą ar savybes. Paukščių lyties nustatymo DNR tyrimas nėra chirurginio pobūdžio ir jam gali būti naudojami kraujo arba plunksnų mėginiai.

Paukščių lyties nustatymo DNR tyrimas

Paukščių lyties nustatymo rūšių sąrašas:

Accipiter badius badius Buteo platypterus Eos bornea Myiarchus nuttingi Ptilogonys cinereus
Accipiter cooperii Buteo platypterus Eos bornea bornea Myiarchus sagrae Ptiltnopus cinctus porphyreus
Accipiter cooperii Buteo platypterus brunnescens Eos bornea cyanonothus Myiarchus tuberculifer Ptychoramphus aleuticus
Accipiter gentilis Buteo regalis Eos cyanogenia Myiarchus tyrannulus Puffinus assimilis
Accipiter gentilis Buteo regalis Eos histrio Myioborus miniatus Puffinus auricularis newelli
Accipiter gentilis gentilis Buteo rufofusceus augur Eos histrio Myioborus pictus Puffinus bulleri
Accipiter melanoleucus Buteo solitarius Eos histrio cyanogenia Myiodynastes luteiventris Puffinus carneipes
Accipiter nisus Buteo swainsoni Eos histrio cyanogenia Myiopagis viridicata Puffinus creatopus
Accipiter nisus Buteo swainsoni Eos reticulata Myiophonus caeruleus caeruleus Puffinus gravis
Accipiter striatus Buteogallus anthracinus Eos semilarvata Myiopsitta monachus Puffinus griseus
Accipiter striatus Buteogallus meridionalis Eos semilarvata Myiopsitta monachus Puffinus lherminieri
Accipiter striatus venator Buteogallus urubitinga Eos squamata Myiopsitta monachus monachus Puffinus opisthomelas
Aceros cassidix Butorides virescens Eos squamata obiensis Myiopsitta monachus monachus Puffinus pacificus
Aceros leucocephalus cassidix Butorides virescens Eos squamata squamata Myiopsitta monachus monachus Puffinus puffinus
Aceros undulatus Bycanistes brevis Ephippiorhynchus asiaticus Nandayus nenday Puffinus tenuirostris
Acridotheres cristatellus Cacatua alba Ephippiorhynchus senegalensis Nandayus nenday/Aratinga solstitialis solstitialis Pulsatrix melanota melanota
Acridotheres fuscus Cacatua alba alba Eremophila alpestris Necrosyrtes monachus Pulsatrix perspicillata
Acridotheres ginginianus Cacatua alba alba Eremophila alpestris Neocrex erythrops Purpureicephalus spurius
Acridotheres javanicus javanicus Cacatua ducorpsii Erithacus rubecula Neophema Purpureicephalus spurius
Acrocephalus familiaris kingi Cacatua galerita eleonora Erythrorhyncha urocissa Neophema bourkii Pycnonotus jocosus
Acrocephalus luscinia Cacatua galerita eleonora Erythrura psittacea Neophema chrysostoma Pycnonotus leucotis
Acryllium vulturinum Cacatua galerita fitzroyi Erythrura tricolor tricolor Neophema chrysostoma chrysogaster Pygoscelis adeliae
Actitis hypoleucos Cacatua galerita galerita Erythrura tricolor tricolor Neophema chrysostoma chrysostoma Pygoscelis antarctica
Actitis macularia Cacatua galerita triton Estrilda erythronotos Neophema elegans Pygoscelis papua
Actophilornis africanus Cacatua goffini Estrilda melanotis Neophema petrophila Pyrocephalus rubinus
Aechmophorus clarkii Cacatua haematuropygia Eudocimus albus Neophema pulchella Pyrrhocorax pyrrhocorax
Aechmophorus occidentalis Cacatua haematuropygia Eudocimus ruber Neophema splendida Pyrrhula pyrrhula
Aegolius acadicus Cacatua leadbeateri Eudromia elegans Neophema splendida Pyrrhura
Aegolius funereus Cacatua leadbeateri Eudromia elegans Neophema splendida Pyrrhura albipectus
Aegolius funereus Cacatua moluccensis Eudyptes chrysolophus Neophema splendida Pyrrhura calliptera
Aegypius monachus Cacatua moluccensis Eudyptes crestatus Neophron percnopterus Pyrrhura calliptera
Aegypius monachus Cacatua ophthalmica Eudyptula minor Neopsephotus bourkii Pyrrhura calliptera
Aegypius monachus Cacatua pastinator Eugenes fulgens Neopsittacus musschenbroekii Pyrrhura cruentata
Aegypius occipitalis Cacatua pastinator Eunymphicus cornutus Neopsittacus pullicauda Pyrrhura cruentata
Aerodramus vanikorensis bartschi Cacatua pastinator normantoni Eunymphicus cornutus uvalensis Neopsittacus pullicauda Pyrrhura devillei
Aeronautes saxatalis Cacatua pastinator pastinator Eunymphicus uvaeensis Nesochen sandvicensis Pyrrhura egregia
Aethia cristatella Cacatua pastinator sanguinea Euphagus carolinus Nestor notabilis Pyrrhura egregia egregia
Aethia cristatella Cacatua roseicapillus Euphagus cyanocephalus Ninox novaeseelandiae Pyrrhura frontalis frontalis
Aethia psittacula Cacatua roseicapillus Eupodotis gindiana Nomonyx dominicus Pyrrhura hoematotis
Aethia pusilla Cacatua roseicapillus Eupodotis senegalensis Northiella haematogaster Pyrrhura hoematotis
Aethia pusilla Cacatua sanguinea Euptilotis neoxenus Nothocercus julius Pyrrhura hoffmani gaudens
Aethia pygmaea Cacatua sanguinea sanguinea Eurocephalus rueppelli Nothocercus nigrocapillus Pyrrhura hoffmanni
Aethia pygmaea Cacatua sanguinea sanguinea Eurynorhynchus pygmeus Nothocrax urumutum Pyrrhura hoffmanni
Afropavo congensis Cacatua sulphurea abbotti Eurypyga helias helias Nothoprocta pentlandii Pyrrhura leucotis auricularis
Agapornis Cacatua sulphurea citrino-cristata Eurystomus orientalis Nothoprocta perdicaria perdicaria Pyrrhura leucotis emma
Agapornis cana Cacatua sulphurea galerita Euthlypis lachrymosa Nucifraga columbiana Pyrrhura leucotis griseipectus
Agapornis cana cana Cacatua sulphurea parvula Falcipennis canadensis Numenius americanus Pyrrhura leucotis leucotis
Agapornis personata Cacatua sulphurea sulphurea Falco biarmicus biarmicus Numenius arquata Pyrrhura melanura
Agapornis personata Cacatua tenuirostris Falco biarmicus jugger Numenius arquata Pyrrhura melanura berlepschi
Agapornis personata fischeri Cacatua tenuirostris tenuirostris Falco cherrug Numenius borealis Pyrrhura melanura chapmani
Agapornis personata lilianae Cacatua tenuirostris tenuirostris Falco cherrug Numenius borealis Pyrrhura melanura melanura
Agapornis personata nigrigenis Cacicus cela Falco columbarius Numenius madagascariensis Pyrrhura melanura orcesi
Agapornis personata nigrigensis Cairina moschata Falco columbarius Numenius minutus Pyrrhura melanura pacifica
Agapornis roseicollis Calamospiza melanocorys Falco eleonorae Numenius phaeopus Pyrrhura melanura souancei
Agapornis swindernianus Calcarius lapponicus Falco femoralis Numenius tahitiensis Pyrrhura molinae australis
Agapornis swindernianus swindernianus Calcarius mccownii Falco femoralis septentrionalis Numenius tenuirostris Pyrrhura molinae hypoxantha
Agapornis taranta Calcarius ornatus Falco mexicanus Numida meleagris Pyrrhura molinae molinae
Agapornis taranta Calcarius pictus Falco mexicanus Nyctanassa violacea Pyrrhura molinae molinae/hypoxantha
Agapornis taranta Calidris acuminata Falco pelegrinoides babylonicus Nyctea scandiaca Pyrrhura molinae restricta
Agelaius humeralis Calidris alba Falco peregrinus Nyctea scandiaca Pyrrhura perlata anerythra
Agelaius phoeniceus Calidris alpina Falco peregrinus Nycticorax nycticorax Pyrrhura perlata coerulescens
Agelaius tricolor Calidris bairdii Falco peregrinus peligrinoides Nycticorax nycticorax nycticorax Pyrrhura perlata perlata
Agelaius xanthomus Calidris canutus Falco peregrinus peregrinus Nyctidromus albicollis Pyrrhura picta
Ailuroedus melanotis Calidris ferruginea Falco rupicoloides Nymphicus hollandicus Pyrrhura picta leucotis
Aimophila aestivalis Calidris fuscicollis Falco rusticolus Oceanites oceanicus Pyrrhura picta picta
Aimophila botterii Calidris himantopus Falco rusticolus Oceanodroma castro Pyrrhura picta roseifrons
Aimophila carpalis Calidris maritima Falco sparverius Oceanodroma furcata Pyrrhura picta roseifrons
Aimophila cassinii Calidris mauri Falco sparverius Oceanodroma homochroa Pyrrhura rhodocephala
Aimophila quinquestriata Calidris melanotos Falco subbuteo Oceanodroma leucorhoa Pyrrhura rhodogaster
Aimophila ruficeps Calidris minuta Falco tinnunculus Oceanodroma melania Pyrrhura rupicola
Aix galericulata Calidris minutilla Falco tinnunculus Oceanodroma microsoma Pyrrhura rupicola rupicola
Aix sponsa Calidris ptilocnemis Ficedula mugimaki Oceanodroma tethys Pyrrhura rupicola sandiae
Aix sponsa Calidris pusilla Ficedula narcissina Ocyceros birostris Pyrrhura viridicata
Ajaia ajaja Calidris ruficollis Ficedula parva Ocyphaps lophotes Quiscalus major
Ajaia ajaja Calidris subminuta Forpus coelestis Oenanthe oenanthe Quiscalus mexicanus
Alauda arvensis Calidris temminckii Forpus coelestis Oporornis agilis Quiscalus quiscula
Alca torda Calidris tenuirostris Forpus conspicillatus Oporornis formosus Rallus elegans
Alca torda Callipepla californica Forpus cyanopygius Oporornis philadelphia Rallus limicola
Alectoris chukar Callipepla gambelii Forpus cyanopygius Oporornis tolmiei Rallus longirostris
Alisterus Callipepla squamata Forpus passerinus Oreomystis mana Rallus longirostris levipes
Alisterus amboinensis amboinensis Calliphlox evelynae Forpus passerinus Oreophasis derbianus Rallus longirostris levipes
Alisterus amboinensis buruensis Callocephalon fimbriatum Forpus passerinus Oreopsittacus arfaki Rallus longirostris obsoletus
Alisterus amboinensis dorsalis Calocitta formosa colliei Foudia madagascariensis Oreopsittacus arfaki arfaki Rallus longirostris yumanensis
Alisterus chloropterus callopterus Calocitta formosa colliei Foudia rubra Oreortyx pictus Rallus owstoni
Alisterus chloropterus moszkowskii Caloenas nicobarica Fratercula arctica Oreortyx pictus Rallus owstoni
Alisterus scapularis Calonectris diomedea Fratercula arctica arctica Oreoscoptes montanus Ramphastos ambiguus ambiguus
Alle alle Calonectris leucomelas Fratercula arctica corniculata Oriolus auratus Ramphastos ambiguus ambiguus
Alopochen aegyptiacus Calothorax lucifer Fratercula artica artica Ortalis canicollis Ramphastos ambiguus swainsonii
Amadina erythrocephala Calypte anna Fratercula cirrhata Ortalis ruficauda Ramphastos dicolorus
Amadina erythrocephala Calypte costae Fratercula cirrhata Ortalis vetula Ramphastos dicolorus brevis
Amaurornis flavirostris Calyptorhynchus banksii banksii Fratercula corniculata Oryzoborus crassirostris Ramphastos dicolorus citreolaemus
Amaurornis phoenicurus Calyptorhynchus baudinii baudinii Fregata ariel Otidiphaps nobilis Ramphastos dicolorus culminatus
Amazilia beryllina Calyptorhynchus funereus Fregata magnificens Otidiphaps nobilis Ramphastos dicolorus dicolorus
Amazilia rutila Calyptorhynchus magnificus Fregata minor Otus asio Ramphastos dicolorus sulfuratus
Amazilia tzacatl Campephilus principalis Fringilla coelebs Otus asio asio Ramphastos dicolorus vitellinus
Amazilia violiceps Campephilus principalis Fringilla coelebs Otus bakkamoena Ramphastos osculans
Amazilia yucatanensis Camptorhynchus labradorius Fringilla montifringilla Otus bakkamoena lempiji Ramphastos sulfuratus
Amazona aestiva aestiva Camptostoma imberbe Fulica americana Otus brucei Ramphastos swainsonii
Amazona aestiva xanthopteryx Campylorhynchus brunneicapillus Fulica americana alai Otus brucei Ramphastos toco
Amazona aestiva xanthopteryx Campylorhynchus brunneicapillus Fulica atra Otus choliba Ramphastos tucanus cuvieri
Amazona agilis Caprimulgus carolinensis Fulmarus glacialis Otus flammeolus Ramphastos tucanus tucanus
Amazona albifrons Caprimulgus indicus Furnarius leucopus Otus gurneyi Ramphastos vitellinus vitellinus
Amazona albifrons albifrons Caprimulgus noctitherus Gallicolumba bartletti Otus ireneae Ramphocelus carbo carbo
Amazona albifrons nana Caprimulgus ridgwayi Gallicolumba jobiensis Otus kennicotti Ramphocelus passerinii passerinii
Amazona amazonica Caprimulgus vociferus Gallicolumba luzonica Otus kennicottii Recurvirostra americana
Amazona arausiaca Caracara plancus Gallicolumba luzonica criniger Otus lempiji Recurvirostra avosetta
Amazona arausiaca Cardellina rubrifrons Gallicolumba rufigula Otus leucotis Recurvirostra avosetta
Amazona auropalliata auropalliata Cardinalis cardinalis Gallicolumba tristigmata Otus scops scops Regulus calendula
Amazona auropalliata parvipes Cardinalis sinuatus Gallicolumba tristigmata Otus scops scops Regulus satrapa
Amazona autumnalis Carduelis carduelis Gallinago gallinago Otus sunia Reinwardtoena crassirostris
Amazona autumnalis autumnalis Carduelis carduelis frigoris Gallinago stenura Otus sunia Rhinoptynx clamator
Amazona autumnalis autumnalis Carduelis flammea Gallinula chloropus Otus trichopsis Rhodostethia rosea
Amazona autumnalis diadema Carduelis hornemanni Gallinula chloropus Oxyura jamaicensis Rhodothraupis celaeno
Amazona autumnalis lilacina Carduelis lawrencei Gallinula chloropus chloropus Oxyura jamaicensis jamaicensis Rhynchopsitta pachyrhyncha
Amazona autumnalis salvini Carduelis pinus Gallinula chloropus guami Pachyramphus aglaiae Rhynchopsitta pachyrhyncha pachyrhyncha
Amazona barbadensis barbadensis Carduelis psaltria Gallinula chloropus sandvicensis Pagophila eburnea Rhynchopsitta pachyrhyncha terrisi
Amazona barbadensis rothschildi Carduelis sinica Gallus gallus gallus Palmeria dolei Rhynchotus rufescens
Amazona brasiliensis Carduelis spinus Gallus varius Pandion haliaetus Rhynochetos jubatus
Amazona brasiliensis dufresniana Carduelis tristis Garrulax Pandion haliaetus Rhyticeros cassidix
Amazona collaria Cariama cristata Garrulax caerulatus caerulatus Parabuteo unicinctus Ridgwayia pinicola
Amazona collaria Carpodacus cassinii Garrulax canorus Parabuteo unicinctus Riparia riparia
Amazona dufresniana dufresniana Carpodacus erythrinus Garrulax chinensis chinensis Paradisaea raggiana Rissa brevirostris
Amazona dufresniana rhodocorytha Carpodacus mexicanus Garrulax formosus Paradoxornis webbianus Rissa tridactyla
Amazona farinosa chapmani Carpodacus purpureus Garrulax galbanus Pardirallus maculatus Rostrhamus sociabilis
Amazona farinosa farinosa Casmarochius albus Garrulax galbanus Paroaria capitata Rostrhamus sociabilis
Amazona farinosa guatemalae Catharacta maccormicki Garrulax leucolophus Paroaria coronata Rostrhamus sociabilis plumbeus
Amazona farinosa guatemalae Catharacta skua Garrulax milnei Paroaria coronata Rynchops niger
Amazona farinosa virenticeps Cathartes aura Garrulax mitratus Paroaria dominicana Sagittarius serpentarius
Amazona festiva bodini Cathartes aura Garrulus glandarius Paroaria gularis Salpinctes obsoletus
Amazona festiva festiva Cathartes burrovianus Gavia adamsii Paroreomyza flammea Sarcoramphus papa
Amazona finschi Cathartes burrovianus Gavia arctica Paroreomyza maculata Saxicola torquata
Amazona finschi finschi Cathartes melambrotus Gavia immer Parula americana Sayornis nigricans
Amazona finschi woodi Catharus bicknelli Gavia pacifica Parula pitiayumi Sayornis phoebe
Amazona guildingii Catharus fuscescens Gavia stellata Parula superciliosa Sayornis saya
Amazona imperialis Catharus guttatus Geococcyx californianus Parus caeruleus Sceloglaux albifacies
Amazona leucocephala Catharus minimus Geococcyx californianus Parus varius Scissirostrum dubium
Amazona leucocephala collaria Catharus ustulatus Geoffroyus geoffroyi Passer domesticus Scolopax minor
Amazona ochrocephala Catherpes mexicanus Geoffroyus heteroclitus Passer domesticus Scolopax rusticola
Amazona ochrocephala ochrocephala Catoptrophorus semipalmatus Geoffroyus heteroclitus Passer montanus Scopus umbretta
Amazona ochrocephala panamensis Centrocercus urophasianus Geoffroyus simplex Passerculus sandwichensis Scopus umbretta
Amazona ochrocephala parvipes Centrocercus urophasianus Geoffroyus simplex Passerella iliaca Scotopelia
Amazona ochrocephala xantholaema Centropus superciliosus Geoffroyus simplex Passerina amoena Scotopelia peli
Amazona ochrocephala xantholaema Cephalopterus ornatus Geopelia cuneata Passerina ciris Seiurus aurocapillus
Amazona oratrix belizensis Cepphus columba Geopelia striata Passerina cyanea Seiurus motacilla
Amazona oratrix hondurensis Cepphus columba Geophaps scripta Passerina versicolor Seiurus noveboracensis
Amazona oratrix magna Cepphus grylle Geospiza fortis Pavo cristatus Seiurus noveboracensis
Amazona oratrix oratrix Cepphus grylle Geothlypis poliocephala Pavo muticus Selasphorus platycercus
Amazona oratrix oratrix Ceratogymna atrata Geothlypis trichas Pavo muticus imperator Selasphorus rufus
Amazona oratrix tresmariae Ceratogymna bucinator Geotrygon chrysia Pavo muticus muticus Selasphorus sasin
Amazona pretrei Cereopsis novaehollandiae Geotrygon chrysia Pelagodroma marina Setophaga ruticilla
Amazona rhodocorytha Cerorhinca monocerata Geotrygon montana Pelecanus crispus Sialia currucoides
Amazona rhodocorytha Cerorhinca monocerata Geotrygon montana Pelecanus erythrorhynchos Sialia mexicana
Amazona tucumana Certhia americana Geotrygon mystacea Pelecanus erythrorhynchos Sialia sialis
Amazona ventralis Ceryle alcyon Geotrygon versicolor Pelecanus occidentalis Sialia sialis
Amazona versicolor Ceryle torquata Geranoaetus melanoleucus Pelecanus occidentalis Sicalis flaveola
Amazona versicolor Chaetura pelagica Geranospiza caerulescens Pelecanus occidentalis occidentalis Sicalis luteola
Amazona vinacea Chaetura vauxi Geronticus eremita Pelecanus onocrotalus Sitta canadensis
Amazona viridigenalis Chalcopsitta atra atra Geronticus eremita calvus Pelecanus philippensis Sitta carolinensis
Amazona viridigenalis Chalcopsitta atra bersteini Glareola maldivarum Pelecanus rufescens Sitta europea
Amazona viridigenalis Chalcopsitta atra duivenbodei Glaucidium Penelope jacucaca pileata Sitta pusilla
Amazona vittata Chalcopsitta atra insignis Glaucidium brasilianum Penelope montagnii Sitta pygmaea
Amazona vittata Chalcopsitta cardinalis Glaucidium brasilianum Penelope obscura jacquacu Somateria fischeri
Amazona vittata Chalcopsitta duivenbodei duivenbodei Glaucidium brasilianum cactorum Penelope obscura obscura Somateria fischeri
Amazona xantholora Chalcopsitta sintillata sintillata Glaucidium gnoma Penelope obscura purpurascens Somateria mollissima
Amazona xanthops Chamaea fasciata Glaucidium passerinum Penelopides exarhatus Somateria spectabilis
Amblyramphus holosericeus Charadrius alexandrinus Glaucidium passerinum perlutum Perdix perdix Speotyto cunicularia
Ammodramus bairdii Charadrius alexandrinus nivosus Glossopsitta concinna Perdix perdix Speotyto cunicularia
Ammodramus caudacutus Charadrius collaris Glossopsitta porphyreocephala Perisoreus canadensis Speotyto cunicularia troglodytes
Ammodramus henslowii Charadrius dubius Gnorimopsar chopi Perisoreus infaustus Spheniscus demersus
Ammodramus leconteii Charadrius hiaticula Goura cristata Petrochelidon fulva Spheniscus demersus
Ammodramus maritimus Charadrius melodus Goura scheepmakeri Petrochelidon pyrrhonota Spheniscus demersus magellanicus
Ammodramus maritimus mirabilis Charadrius melodus Goura scheepmakeri Peucedramus taeniatus Spheniscus humboldti
Ammodramus nelsoni Charadrius mongolus Goura victoria Pezoporus occidentalis Sphyrapicus nuchalis
Ammodramus savannarum Charadrius montanus Gracula religiosa Pezoporus wallicus Sphyrapicus ruber
Ammodramus savannarum floridanus Charadrius montanus Gracula religiosa Phaethon aethereus Sphyrapicus thyroideus
Amphispiza belli Charadrius morinellus Gracula religiosa Phaethon lepturus Sphyrapicus varius
Amphispiza belli clementeae Charadrius semipalmatus Gracula religiosa Phaethon rubricauda Spindalis zena
Amphispiza bilineata Charadrius vociferus Graydidascalus brachyurus Phaetusa simplex Spiza americana
Anas acuta Charadrius wilsonia Grus americana Phainopepla nitens Spizaetus ornatus
Anas americana Charmosyna josephinae Grus americana Phalacrocorax auritus Spizella arborea
Anas bahamensis Charmosyna multistriata Grus americana Phalacrocorax auritus Spizella atrogularis
Anas bahamensis Charmosyna papou goliathina Grus antigone Phalacrocorax brasilianus Spizella breweri
Anas bernieri Charmosyna papou stellae Grus canadensis Phalacrocorax carbo Spizella pallida
Anas clypeata Charmosyna placentis Grus canadensis Phalacrocorax carbo lucidus Spizella passerina
Anas crecca Charmosyna pulchella pulchella Grus canadensis pulla Phalacrocorax pelagicus Spizella pusilla
Anas crecca Charmosyna rubronotata Grus carunculatus Phalacrocorax penicillatus Spizella wortheni
Anas cyanoptera Charmosyna rubronotata Grus grus Phalacrocorax urile Spizixos semitorques
Anas cyanoptera Charmosyna toxopei Grus grus Phalaenoptilus nuttallii Sporophila torqueola
Anas discors Charmosyna toxopei Grus grus lilfordii Phalaropus fulicaria Spreo superbus
Anas erythrorhyncha Chasiempis sandwichensis ibidis Grus japonensis Phalaropus lobatus Stelgidopteryx serripennis
Anas falcata Chauna torquata Grus japonensis Phalaropus tricolor Stellula calliope
Anas formosa Chen caerulescens Grus leucogeranus Phalcoboenus australis Stephanoaetus coronatus
Anas fulvigula Chen canagica Grus monacha Phalcoboenus australis Stercorarius longicaudus
Anas hottentota Chen rossii Grus nigricollis Pharomachrus pavoninus Stercorarius parasiticus
Anas laysanensis Chlamydotis undulata Grus vipio Phasianus colchicus Stercorarius pomarinus
Anas penelope Chlidonias hybridus Guaetus barbatus Pheucticus chrysopeplus Sterna aleutica
Anas platyrhnchos platyrhynchus Chlidonias leucopterus Guira guira Pheucticus ludovicianus Sterna anaethetus
Anas platyrhynchos Chlidonias niger Guiraca caerulea Pheucticus melanocephalus Sterna antillarum
Anas poecilorhyncha Chloebia gouldiae Guttera plumifera Phigys solitarius Sterna antillarum
Anas puna Chloroceryle americana Guttera pucherani Philohydor licta Sterna antillarum browni
Anas querquedula Chloropsis aurifrons Guttera pucherani edouardi Philomachus pugnax Sterna caspia
Anas rubripes Chloropsis cochinchinensis Guttera puchetani Phoebastria Sterna caspia
Anas strepera Chloropsis hardwickii Guttera puchetani Phoebastria albatrus Sterna dougallii
Anas wyvilliana Chloropsis hardwickii Gymnogyps californianus Phoebastria immutabilis Sterna dougallii dougallii
Andigena hypoglauca cucullata Chondestes grammacus Gymnogyps californianus Phoebastria nigripes Sterna elegans
Andigena hypoglauca hypoglauca Chondrohierax uncinatus Gymnophaps albertisii Phoeniconaias minor Sterna forsteri
Andigena hypoglauca nigrirostris Chordeiles acutipennis Gymnorhina tibicen Phoenicopterus ruber Sterna forsteri
Anhinga anhinga Chordeiles gundlachii Gymnorhina tibicen Phoenicopterus ruber chilensis Sterna fuscata
Anisognathus somptuosus Chordeiles minor Gymnorhina tibicen Phoenicopterus ruber roseus Sterna hirundo
Anodorhynchus glaucus leari Chrysolophus pictus Gymnorhina tibicen Phoenicopterus ruber roseus Sterna hirundo
Anodorhynchus glaucus leari Ciccaba virgata Gymnorhinus cyanocephalus Phoenicopterus ruber ruber Sterna maxima
Anodorhynchus hyacinthinus Cicinnurus regius Gymnostinops montezuma montezuma Phoenicopterus ruber ruber Sterna nilotica
Anous minutus Ciconia abdimii Gypohierax angolensis Phoeniculus purpureus Sterna paradisaea
Anous stolidus Ciconia abdimii Gyps africanus Phoeniculus purpureus Sterna sandvicensis
Anser albifrons Ciconia ciconia Gyps bengalensis Phylloscopus borealis Streptocitta albicollis
Anser anser Ciconia ciconia boyciana Gyps bengalensis africanus Phylloscopus fuscatus Streptopelia bitorquata
Anser brachyrhynchus Ciconia ciconia ciconia Gyps fulvus Phylloscopus sibilatrix Streptopelia chinensis
Anser caerulescens caerulescens Ciconia episcopus episcopus Gyps fulvus Pica hudsonia Streptopelia chinensis
Anser cygnoides Ciconia episcopus stormi Gyps himalayensis Pica nuttalli Streptopelia decaocto
Anser erythropus Ciconia maguari Gyps ruppellii Pica nuttalli Streptopelia orientalis
Anser erythropus Ciconia nigra Haematopus bachmani Pica pica Streptopelia orientalis
Anser fabalis Cimbirhynchus macrorhynchus Haematopus ostralegus Pica pica Streptopelia risoria
Anser indicus Cinclus mexicanus Haematopus ostralegus Picoides albolarvatus Streptopelia turtur
Anseranas semipalmata Cinnyricinclus leucogaster Haematopus palliatus Picoides arcticus Streptopelia turtur
Anthracoceros albirostris Circus cyaneus Halcyon chloris Picoides borealis Streptoprocne zonaris
Anthracothorax prevostii Cissa chinensis Halcyon cinnamomina cinnamomina Picoides borealis Strix aluco
Anthropoides paradisem Cistothorus palustris Halcyon leucocephala Picoides borealis Strix huhula
Anthropoides virgo Cistothorus platensis Halcyon malimbica Picoides nuttallii Strix hylophila
Anthus cervinus Clangula hyemalis Halcyon smyrnensis Picoides pubescens Strix leptogrammica
Anthus gustavi Coccothraustes coccothraustes Halcyon smyrnensis Picoides scalaris Strix leptogrammica
Anthus hodgsoni Coccothraustes vespertinus Haliaeetus albicilla Picoides stricklandi Strix leptogrammica
Anthus rubescens Coccyzus americanus Haliaeetus albicilla Picoides tridactylus Strix leptogrammica
Anthus spragueii Coccyzus erythropthalmus Haliaeetus albicilla leucocephalus Picoides villosus Strix nebulosa
Anthus trivialis Coccyzus minor Haliaeetus leucocephalus Piezorhina cinerea Strix nebulosa
Aphelocoma californica Cochlearius cochlearius Haliaeetus leucocephalus Pinguinus impennis Strix nebulosa lapponica
Aphelocoma coerulescens Cochoa azurea Haliaeetus pelagicus Pinicola enucleator Strix occidentalis
Aphelocoma coerulescens Coereba flaveola Haliaeetus pelagicus Pionites leucogaster Strix occidentalis
Aphelocoma insularis Colaptes auratus Haliaeetus vocifer Pionites leucogaster Strix occidentalis caurina
Aphelocoma ultramarina Colaptes chrysoides Hapalopsittaca melanotis Pionites leucogaster leucogaster Strix occidentalis lucida
Aphelocoma ultramarina Colibri coruscans Hapalopsittaca melanotis Pionites leucogaster xanthomeria Strix rupifes
Aphriza virgata Colibri delphinae Heliomaster constantii Pionites leucogaster xanthurus Strix uralensis
Aplonis metallica Colibri thalassinus Helmitheros vermivorus Pionites melanocephala melanocephala Strix varia
Aprosmictus erythropterus Colinus virginianus Hemignathus lucidus Pionites melanocephala pallida Strix varia varia
Aprosmictus erythropterus Colinus virginianus ridgwayi Hemignathus munroi Pionopsitta barrabandi Strix virgata
Aprosmictus erythropterus erythropterus Colius colius Hemignathus procerus Pionopsitta caica Strix woodfordii
Aprosmictus jonquillaceus jonquillaceus Colius leucocephalus Heterophasia melanoleuca Pionopsitta haematotis haematotis Strix woodfordii
Aptenodytes forsteri Colius striatus Heteroscelus brevipes Pionopsitta pileata Sturnella magna
Aptenodytes patagonicus Columba arquatrix Heteroscelus incanus Pionopsitta pileata Sturnella neglecta
Apterix australis Columba corensis Hieraaetus fasciatus Pionopsitta pyrilia Sturnus roseus
Apus apus Columba fasciata Himantopus himantopus Pionus Sturnus vulgaris
Apus pacificus Columba fasciata fasciata Himantopus himantopus Pionus chalcopterus Sturnus vulgaris vulgaris
Aquila chrysaetos Columba flavirostris Himantopus mexicanus Pionus fuscus Sula dactylatra
Aquila chrysaetus Columba guinea Himantopus mexicanus Pionus fuscus Sula leucogaster
Aquila chrysaetus/nepalensis Columba hodgsonii Himantopus mexicanus knudseni Pionus maximiliani Sula nebouxii
Aquila heliaca Columba inornata wetmorei Hirundapus caudacutus Pionus maximiliani maximiliani Sula sula
Aquila nepalensis Columba larvata Hirundo rustica Pionus menstruus menstruus Surnia ulula
Aquila rapax rapax Columba leucocephala Histrionicus histrionicus Pionus menstruus rubragularis Surnia ulula
Aquila verreaux Columba leucocephala Hydrobates pelagicus Pionus senilis Surnia ulula
Ara ambigua Columba livia Hylocharis leucotis Pionus senilis Synthliboramphus antiquus
Ara ambigua ambigua Columba livia Hylocharis xantusii Pionus seniloides Synthliboramphus craveri
Ara ambigua ambigua/ararauna Columba livia domestica Hylochicla mustelina Pionus sordidus Synthliboramphus hypoleucus
Ara ararauna Columba livia jacobin Hylocichla mustelina Pionus sordidus Syrmaticus mikado
Ara ararauna/Anodorhynchus hyacinthinus Columba mayeri Hypergerus atriceps Pionus sordidus corallinus Tachornis phoenicobia
Ara auricollis Columba oenops Icteria virens Pionus tumultuosus Tachybaptus dominicus
Ara auricollis Columba oenops Icterus bullockii Pipile jucutinga Tachycineta bicolor
Ara chloroptera Columba palumbas Icterus cucullatus Pipile pipile cumanensis Tachycineta cyaneoviridis
Ara chloroptera Columba palumbus Icterus galbula Pipile pipile cumanensis Tachycineta thalassina
Ara chloroptera/ararauna Columba picazuro Icterus graduacauda Pipile pipile pipile Tadorna ferruginea
Ara chloroptera/macao Columba picourata Icterus gularis Pipilo aberti Tadorna radjah
Ara couloni Columba speciosa squamosa Icterus icterus icterus Pipilo chlorurus Taeniopygia guttata
Ara glaucogularis Columba squamosa Icterus parisorum Pipilo crissalis Tanagara chilensis
Ara glaucogularis Columbina inca Icterus pectoralis Pipilo crissalis eremophilus Tangara cyanicollis
Ara glaucogularis Columbina inca Icterus pustulatus Pipilo erythrophthalmus Tangara gyrola
Ara macao Columbina minuta Icterus pustulatus Pipilo fuscus Tangara larvata
Ara macao/Ara macao/ararauna Columbina passerina Icterus spurius Pipilo maculatus Tangara mexicana
Ara macao/ararauna Columbina talpacoti Icterus wagleri Pipra erythrocephala Tangara nigroviridis
Ara macao/ararauna/Ara chloroptera Contopus cooperi Ictinia mississippiensis Piranga bidentata Tangara punctata
Ara manilata Contopus pertinax Irena puella Piranga flava Tangara rufigenis
Ara maracana Contopus sordidulus Ixobrychus exilis Piranga ludoviciana Tangara schrankii
Ara militaris mexicana Contopus virens Ixobrychus sinensis Piranga olivacea Tangara velia
Ara militaris militaris Conuropsis carolinensis Ixoreus naevius Piranga olivacea Tangara xanthocephala
Ara militaris militaris/ambigua ambigua Copsychus Jabiru mycteria Piranga rubra Tanygnathus gramineus
Ara militaris militaris/ararauna Copsychus malabarious Jabiru mycteria Pitangus sulphuratus Tanygnathus lucionensis
Ara militaris militaris/chloroptera Coracias benghalensis Jacana spinosa Pitta elegans Tanygnathus lucionensis
Ara militaris militaris/macao Coracias caudata Junco hyemalis Pitta granatina venusta Tanygnathus megalorynchos
Ara nobilis nobilis Coracias cyanogaster Junco phaeonotus Pitta granatina venusta Tanygnathus megalorynchos
Ara rubrogenys Coracias gariculus Jynx torquilla Pitta sordida sordida Tanygnathus megalorynchos
Ara severa castaneifrons Coracias garrulus garrulus Ketupa ketupa Platalea alba Tanygnathus sumatranus
Ara severa severa Coracias noevia Ketupa ketupa Platalea flavipes Tanygnathus sumatranus
Ara severa severa Coracias spatulata Ketupa zeylonensis Platalea leucorodia leucorodia Tarsiger cyanurus
Aramides Coracopsis nigra Krimhilda nonnula Platalea leucorodia regia Tauraco corythaix
Aramides cajanea Coracopsis nigra Lagopus lagopus Platalea minor Tauraco corythaix buffoni
Aramides ypecaha Coracopsis vasa Lagopus leucurus Platycercus Tauraco erythrolophus erythrolophus
Aramus guarauna Coracopsis vasa Lagopus mutus Platycercus adelaidae Tauraco fischeri
Aratinga acuticaudata acuticaudata Coragyps atratus Lampornis clemenciae Platycercus adscitus palliceps Tauraco hartlaubi hartlaubi
Aratinga acuticaudata acuticaudata Coragyps atratus Lamprotornis Platycercus caledonicus Tauraco leucolophus
Aratinga aurea Coragyps atratus Lamprotornis caudatus caudatus Platycercus caledonicus Tauraco leucotis leucotis
Aratinga aurea aurea Corvinella melanoleuca Lamprotornis chalybaeus Platycercus elegans Tauraco livingstonii
Aratinga aurea canicularis Corvus albicollis Lamprotornis chloropterus Platycercus elegans elegans Tauraco persa persa
Aratinga auricapilla auricapilla Corvus albus Lamprotornis iris Platycercus eximius adsciticus Tauraco persa persa
Aratinga auricapilla auricapilla Corvus albus Lamprotornis purpureus Platycercus eximius cecilae Tauraco persa persa
Aratinga auricapilla aurifrons Corvus brachyrhynchos Lamprotornis superbus Platycercus eximius eximius Tauraco schalowi
Aratinga cactorum Corvus caurinus Laniarius atrococcineus Platycercus eximius eximius Tauraco schuetti
Aratinga canicularis Corvus corax Lanius cristatus Platycercus flaveolus Telespyza cantans
Aratinga canicularis eburnirostrum Corvus corax Lanius excubitor Platycercus icterotis Telespyza ultima
Aratinga canicularis eburnirostrum Corvus corone Lanius ludovicianus Platycercus icterotis icterotis Tetraogallus himalayensis
Aratinga chloroptera Corvus corone Lanius ludovicianus mearnsi Platycercus venustus Thalassarche cauta
Aratinga erythrogenys Corvus cryptoleucus Larosterna inca Platycercus venustus Thalassarche chlororhynchos
Aratinga erythrogenys Corvus hawaiiensis Larus argentatus Plectrophenax hyperboreus Thalassarche melanophris
Aratinga erythrogenys/mitrata mitrata Corvus imparatus Larus atricilla Plectrophenax nivalis Thalassornis leuconotus
Aratinga euops euops Corvus kubaryi Larus belcheri Plegadis chihi Thraupis episcopus
Aratinga finschi Corvus leucognaphalus Larus cachinnans Plegadis falcinellus Thraupis ornata
Aratinga guarouba Corvus monedula Larus californicus Plegadis falcinellus Threskiornis aethiopicus
Aratinga guarouba Corvus monedula Larus canus Plegadis ridgwayi Thryomanes bewickii
Aratinga holochlora holochlora Corvus ossifragus Larus crassirostris Ploceus baglafecht Thryothorus ludovicianus
Aratinga holochlora rubritorquis Corvus ruficollic Larus delawarensis Ploceus castaneiceps Tiaris bicolor
Aratinga holochlora strenua Coryphospingus culcullatus culcullatus Larus fuscus Pluvialis apricaria Tiaris olivacea
Aratinga jandaya Corythaeola cristata Larus glaucescens Pluvialis dominica Tinamus major
Aratinga jandaya Corythaixoides Concolor Larus glaucoides Pluvialis fulva Tityra semifasciata
Aratinga leucophthalmus finschi Corythaixoides leucogaster Larus heermanni Pluvialis squatarola Tockus alboterminatus
Aratinga leucophthalmus leucophthalmus Corythaixoides personata personata Larus hyperboreus Podargus strigoides Tockus erythrorhynchus
Aratinga mitrata alticola Cosmopsarus regius Larus livens Podiceps auritus Tockus fasciatus
Aratinga mitrata mitrata Cosmopsarus regius Larus marinus Podiceps grisegena Tockus flavirostris
Aratinga nana astec Cossypha albicapilla Larus minutus Podiceps nigricollis Torgos tracheliotus
Aratinga nana nana Cossypha niveicapilla Larus novaehollandiae Podilymbus podiceps Torgos tracheliotus
Aratinga nana nana Cossypha niveicapilla Larus occidentalis Poecile atricapillus Touit dilectissima
Aratinga pertinax Cotinga cayana Larus philadelphia Poecile carolinensis Touit dilectissima
Aratinga pertinax aeruginosa Coturnicops noveboracensis Larus pipixcan Poecile cinctus Touit melanonotus
Aratinga pertinax arubensis Coturnix coturnix japonica Larus ridibundus Poecile gambeli Touit melanonotus
Aratinga pertinax cactorum Coua cristata Larus schistisagus Poecile hudsonicus Toxostoma bendirei
Aratinga pertinax ocularis Crax rubra alector Larus thayeri Poecile rufescens Toxostoma crissale
Aratinga pertinax ocularis Crax rubra fasiolata Laterallus jamaicensis Poecile sclateri Toxostoma curvirostre
Aratinga pertinax pertinax Creatophora cinerea Lathamus discolor Poephila personata Toxostoma lecontei
Aratinga pertinax pertinax Crex crex Leiothrix lutea Poephila taeniopygia Bichenovii Toxostoma longirostre
Aratinga pertinax pertinax Crex crex Leptoptilos dubius crumeniferus Pogoniulus bilineatus Toxostoma redivivum
Aratinga pertinax xanthogenia Crinifer piscator Leptoptilos dubius dubius Pogoniulus bilineatus Toxostoma rufum
Aratinga solstitialis solstitialis Crinifer piscator Leptoptilos javanicus Poicephalus cryptoxanthus Trachyphonus darnaudii
Aratinga solstitialis solstitialis/jandaya Crossoptilon auritum Leptotila verreauxi Poicephalus fuscicollis fuscicollis Trachyphonus darnaudii
Aratinga solstitialis solstitialis/jandaya Crossoptilon crossoptilon Leptotila verreauxi verreauxi Poicephalus fuscicollis suahelicus Tragopan blythi
Aratinga wagleri frontata Crotophaga ani Leucopsar rothschildi Poicephalus gulielmi Tragopan caboti
Aratinga wagleri frontata Crotophaga sulcirostris Leucopsar rothschildi Poicephalus gulielmi Treron australis calva
Aratinga wagleri minor Crypturellus boucardi boucardi Leucopsar rothschildi Poicephalus gulielmi fantiensis Treron bicincta
Aratinga wagleri wagleri Crypturellus cinnamomeu Leucosarcia melanoleuca Poicephalus gulielmi gulielmi Treron waalia
Aratinga wagleri wagleri Crypturellus parvirostris Leucosticte atrata Poicephalus gulielmi massaicus Treron waalia
Aratinga weddellii Crypturellus soui Leucosticte australis Poicephalus meyeri crassus Trichoglossus chlorolepidotus
Aratinga weddellii Crypturellus tataupa Leucosticte tephrocotis Poicephalus meyeri meyeri Trichoglossus euteles
Aratinga weddellii Crypturellus undulatus Limicola falcinellus Poicephalus meyeri meyeri Trichoglossus flaviviridis
Arborophila javanica Cuculus canorus Limnodromus griseus Poicephalus meyeri rueppellii Trichoglossus flavoviridis meyeri
Archilochus alexandri Cuculus saturatus Limnodromus scolopaceus Poicephalus robustus fuscicollis Trichoglossus goldiei
Archilochus colubris Cyancorax chrysops dickeyi Limnothlypis swainsonii Poicephalus robustus robustus Trichoglossus haematodus
Ardea alba Cyancorax chrysops dickeyi Limosa fedoa Poicephalus robustus suahelicus Trichoglossus haematodus caeruleiceps
Ardea cinerea herodius Cyanocitta cristata Limosa haemastica Poicephalus rueppellii Trichoglossus haematodus caeruleiceps
Ardea herodias Cyanocitta cristata Limosa lapponica Poicephalus rufiventris Trichoglossus haematodus capistratus
Ardea sumatrana goliath Cyanocitta stelleri Limosa limosa Poicephalus senegalus Trichoglossus haematodus deplanchii
Ardeotis kori Cyanocompsa parellina Liocichla phoenicea Poicephalus senegalus mesotypus Trichoglossus haematodus forsteni
Arenaria interpres Cyanocorax beecheii Locustella lanceolata Polemaetus bellicosus Trichoglossus haematodus haematodus
Arenaria melanocephala Cyanocorax melanocyaneus Locustella ochotensis Polihierax semitorquatus Trichoglossus haematodus intermedius
Arremonops rufivirgatus Cyanocorax morio Lonchura castaneothorax Polioptila caerulea Trichoglossus haematodus massena
Artamus leucorhynchus Cyanocorax mystacalis Lonchura domestica Polioptila californica Trichoglossus haematodus mitchellii
Asio clamator Cyanocorax yncas Lonchura griseicapilla Polioptila californica californica Trichoglossus haematodus moluccanus
Asio flammeus Cyanoliseus patagonus Lonchura kelaarti Polioptila melanura Trichoglossus haematodus moluccanus
Asio flammeus Cyanoliseus patagonus Lonchura malacca Polioptila nigriceps Trichoglossus haematodus moluccanus
Asio flammeus Cyanoliseus patagonus patagonus Lonchura quinticolor Polyboroides typus Trichoglossus haematodus nigrogularis
Asio flammeus sandwicensis Cyanopica cyana Lophaetus occipitalis Polyborus plancus Trichoglossus haematodus rosenbergii
Asio otus Cyanopsitta spixii Lophodytes cucullatus Polyborus plancus Trichoglossus haematodus rubritorquis
Asio otus Cyanoramphus auriceps Lophostrix cristata Polyborus plancus audubonii Trichoglossus haemotodus weberi
Asturina nitida Cyanoramphus malherbi Lophura nycthemera nycthemera Polyplectron Trichoglossus iris
Athene brama Cyanoramphus novaezelandia Loriculus Polyplectron bicalcaratum Trichoglossus johnstoniae
Athene cunicularia Cyanoramphus novaezelandia Loriculus beryllinus beryllinus Polyplectron emphanum Trichoglossus ornatus
Athene noctua Cyanoramphus novaezelandiae Loriculus beryllinus vernalis Polyplectron germaini Trichoglossus ornatus
Athene noctua lilith Cyanoramphus saisseti Loriculus beryllinus vernalis Polyplectron inopinatum Tricoglossus johnstoniae
Atthis heloisa Cyclopsitta diophthalma Loriculus galgulus Polyplectron inopinatum Tringa erythropus
Aulacorhynchus prasinus Cyclopsitta diophthalma Loriculus galgulus Polyplectron malacense malacense Tringa flavipes
Auriparus flaviceps Cyclopsitta diophthalma Loriculus philippensis Polysticta stelleri Tringa glareola
Aythya affinis Cyclopsitta gulielmitertii Loriculus pusillus exilis Polysticta stelleri Tringa melanoleuca
Aythya americana Cyclopsitta gulielmitertii Loriculus pusillus exilis Polytelis Tringa nebularia
Aythya australis Cyclorrhynchus psittacula Loriculus pusillus exilis Polytelis alexandrae Tringa ochropus
Aythya collaris Cygnus Loriculus pusillus flosculus Polytelis alexandrae Tringa solitaria
Aythya ferina Cygnus atratus Loriculus pusillus pusillus Polytelis anthopeplus Tringa stagnatilis
Aythya fuligula Cygnus atratus Loriculus stigmatus amabilis Polytelis anthopeplus anthopeplus Troglodytes aedon
Aythya fuligula Cygnus buccinator Loriculus stigmatus aurantiifrons Polytelis swainsonii Troglodytes troglodytes
Aythya marila Cygnus columbianus Loriculus stigmatus aurantiifrons Polytelis swainsonii Trogon elegans
Aythya nyroca Cygnus cygnus Loriculus stigmatus catamene Pomatorhinus montanus Trogon viridis
Aythya valisineria Cygnus cygnus buccinator Loriculus stigmatus stigmatus Pooecetes gramineus Trugon terrestris
Aythya valisineria Cygnus melanocorypha Loriculus stigmatus stigmatus Porphyrio martinicus martinicus Tryngites subruficollis
Babax lanceolatus Cygnus olor Loriculus stigmatus tener Porphyrio porphyrio Turdoides caudatus
Baeolophus bicolor Cygnus olor Lorius chlorocercus Porphyrula flavirostris Turdus assimilis
Baeolophus griseus Cynanthus latirostris Lorius chlorocercus Porphyrula martinica Turdus grayi
Baeolophus inornatus Cypseloides niger Lorius domicella Porzana carolina Turdus ilacus
Baeolophus wollweberi Cyrtonyx montezumae Lorius domicellus Prioniturus discurus discurus Turdus iliacus
Balaeniceps rex Dacelo movaguimeae Lorius garrulus flavopalliatus Prioniturus discurus flavicans Turdus iliacus
Balaeniceps rex Dacelo novaguinae Lorius garrulus flavopalliatus Prioniturus discurus luconensis Turdus infuscatus
Balearica pavonina Delichon urbica Lorius garrulus garrulus Prioniturus discurus verticalis Turdus merula
Balearica pavonina pavonina Dendragapus obscurus Lorius hypoinochrous Prioniturus discurus verticalis Turdus migratorius
Balearica pavonina regulorum Dendrocitta vagabunda Lorius lory amabilis Prioniturus flavicans Turdus naumanni
Balearica pavonina regulorum Dendrocopos major Lorius lory erythrothorax Prioniturus platenae montanus Turdus obscurus
Bambusicola fytchii Dendrocygna arborea Lorius lory jobiensis Prioniturus platenae montanus Turdus pilaris
Barnardius barnardi Dendrocygna autumnalis Lorius lory lory Prioniturus platenae montanus Turdus pilaris
Barnardius barnardi barnardi Dendrocygna autumnalis Lorius tibialis Prioniturus platenae platenae Turdus rubrocanus
Barnardius barnardi macgillivrayi Dendrocygna bicolor Loxia curvirostra Prioniturus platenae platenae Turdus rufopalliatus
Barnardius zonarius Dendrocygna bicolor Loxia leucoptera Prioniturus platenae warerstradti Turdus viscivorus
Barnardius zonarius semitorquatus Dendrocygna eytoni Loxioides bailleui Prioniturus platurus mada Turdus viscivorus
Bartramia longicauda Dendrocygna javanica Loxops coccineus coccineus Prioniturus platurus platurus Turtur abyssinicus
Basileuterus culicivorus Dendrocygna viduata Loxops coccineus ochraceus Prioniturus platurus platurus Turtur afer
Basileuterus rufifrons Dendroica caerulescens Luscinia calliope Probosciger aterrimus Turtur chalcospilos
Berenicornis albocristatus Dendroica castanea Luscinia cyane Procellaria aequinoctialis Tympanuchus cupido
Bolboppsittacus lunulatus Dendroica cerulea Luscinia svecica Progne chalybea Tympanuchus cupido attwateri
Bolboppsittacus lunulatus intermedius Dendroica chrysoparia Lybius bidentatus Progne cryptoleuca Tympanuchus pallidicinctus
Bolboppsittacus lunulatus mindanensis Dendroica chrysoparia Lybius dubius dubius Progne elegans Tympanuchus phasianellus
Bolborhynchus lineola lineola Dendroica coronata Lybius torquatus Progne subis Tyrannus caudifasciatus
Bolborhynchus lineola tigrinus Dendroica discolor Lymnocryptes minimus Progne tapera Tyrannus couchii
Bolborhynchus obygnesius Dendroica dominica Macropygia emiliana Prosopeia Tyrannus crassirostris
Bombycilla cedrorum Dendroica fusca Macropygia unchall Prosopeia tabuensis tabuensis Tyrannus dominicensis
Bombycilla garrulus Dendroica graciae Marmaronetta angustirostris Protonotaria citrea Tyrannus forficatus
Bombycilla garrulus Dendroica kirtlandii Megaceryle alcyon Prunella modularis Tyrannus melancholicus
Bonasa umbellus Dendroica kirtlandii Megalaima armillaris armillaris Prunella montanella Tyrannus savana
Botaurus lentiginosus Dendroica magnolia Megalaima asiatica asiatica Psaltriparus minimus Tyrannus tyrannus
Brachyramphus brevirostris Dendroica nigrescens Megapodius laperouse Psarisomus dalhousiae Psarisomus dalhousiae Tyrannus verticalis
Brachyramphus marmoratus Dendroica occidentalis Melamprosops phaeosoma Psarocolius decumanus Tyrannus vociferans
Brachyramphus marmoratus marmoratus Dendroica palmarum Melanerpes aurifrons Psephotus chrysopterygius Tyto alba
Brachyramphus perdix Dendroica pensylvanica Melanerpes carolinus Psephotus haematogaster Tyto alba
Branta bernicla Dendroica petechia Melanerpes carolinus Psephotus haematonotus Tyto glaucops
Branta bernicla Dendroica pinus Melanerpes erythrocephalus Psephotus pulcherrimus chrysopterygius Upupa epops
Branta canadensis Dendroica striata Melanerpes flavifrons Psephotus pulcherrimus chrysopterygius Upupa epops
Branta canadensis Dendroica tigrina Melanerpes formicivorus Psephotus pulcherrimus dissimilis Upupa epops epops
Branta leucopsis Dendroica townsendi Melanerpes lewis Psephotus pulcherrimus pulcherrimus Uria aalge
Branta leucopsis Dendroica virens Melanerpes uropygialis Psephotus varius Uria aalge
Branta ruficollis Deroptyus accipitrinus Melanitta fusca Pseudeos fuscata Uria lomula
Branta ruficollis Deroptyus accipitrinus accipitrinus Melanitta nigra Pseudonestor xanthophrys Uria lomvia
Branta sandvicensis Dinemellia dinemelli Melanitta perspicillata Psilopogon pyrolophus Urocissa erythrorhyncha
Branta sandvicensis Diomedea exulans Melanoptila glabrirostris Psilopsiagon aurifrons aurifrons Urocolius macrourus indicus
Brotogeris Diopsittaca nobilis cumanensis Melanotis caerulescens Psilopsiagon aurifrons rubrirostris Urocolius macrourus macrourus
Brotogeris chrysopterus Diopsittaca nobilis nobilis Meleagris gallopavo Psilopsiagon aymara Vanellus armatus
Brotogeris chrysopterus cyanoptera Dolichonyx oryzivorus Meleagris gallopavo Psilopsiagon aymara Vanellus coronatus
Brotogeris chrysopterus gustavi Dryocopus pileatus Melopsittacus undulatus Psilopsiagon aymara Vanellus spinosus
Brotogeris jugularis Ducula aenea Melopsittacus undulatus Psittacula alexandri Vanellus vanellus
Brotogeris jugularis Ducula bicolor Melopsittacus undulatus Psittacula calthropae Vermivora bachmanii
Brotogeris jugularis jugularis Ducula brenchleyi Melopyrrha nigra Psittacula caniceps Vermivora bachmanii
Brotogeris pyrrhopterus Ducula forsteni Melospiza georgiana Psittacula caniceps Vermivora celata
Brotogeris sanctithomae Ducula luctuosa Melospiza lincolnii Psittacula columboides Vermivora chrysoptera
Brotogeris tirica Ducula mullerii Melospiza melodia Psittacula columboides Vermivora crissalis
Brotogeris versicolorus Ducula rufigaster Mergellus albellus Psittacula cyanocephala Vermivora luciae
Brotogeris versicolurus Ducula spilorrhoa Mergus merganser Psittacula derbiana Vermivora peregrina
Brotogeris versicolurus chiriri Ducula zoeae Mergus serrator Psittacula echo Vermivora pinus
Bubo africanus Dumetella carolinensis Merops albicollis Psittacula eques Vermivora ruficapilla
Bubo africanus Eclectus Merops bullockoides Psittacula eupatria Vermivora virginiae
Bubo africanus Eclectus roratus Merops nubicus nubicus Psittacula eupatria magnirostris Vini australis
Bubo africanus Eclectus roratus aruensis Metriopelia ceciliae Psittacula exsul Vireo altiloquus
Bubo ascalaphus Eclectus roratus cornelia Metriopelia melanoptera Psittacula finschii Vireo atricapilla
Bubo bengalensis Eclectus roratus polychloros Metriopelia morenoi Psittacula finschii Vireo atricapillus
Bubo bubo Eclectus roratus solomonensis Micrastur semitorquatus Psittacula himalayana Vireo bellii
Bubo bubo ascalaphus Eclectus roratus vosmaeri Micrathene whitneyi Psittacula Intermedia Vireo bellii pusillus
Bubo bubo bengalensis Eclectus roratus vosmaeri Milvus milvus Psittacula Intermedia Vireo cassinii
Bubo bubo bubo Ectopistes migratorius Mimus gundlachii Psittacula krameri Vireo crassirostris
Bubo bubo bubo Egretta caerulea Mimus polyglottos Psittacula krameri Vireo flavifrons
Bubo bubo sibericus Egretta eulophotes Mimus polyglottos gilvus Psittacula krameri manillensis Vireo flavoviridis
Bubo bubo swinhoei Egretta garzetta Minla cyanouroptera Psittacula longicauda Vireo gilvus
Bubo bubo turcomanus Egretta garzetta garzetta Minla ignotincta Psittacula longicauda Vireo griseus
Bubo capensis mackinderi Egretta gularis Mino anais Psittacula roseata Vireo huttoni
Bubo cinerascens Egretta rufescens Mino dumontii Psittacula wardi Vireo magister
Bubo lacteus Egretta thula Mino dumontii Psittaculirostris desmarestii Vireo olivaceus
Bubo lacteus Egretta tricolor Mitrephanes phaeocercus Psittaculirostris desmarestii Vireo philadelphicus
Bubo Magellanicus Egretta tricolor Mniotilta varia Psittaculirostris edwardsii Vireo plumbeus
Bubo phillippensis Elaenia martinica Moho braccatus Psittaculirostris salvadorii Vireo solitarius
Bubo sumatranus Elanoides forficatus Molothrus aeneus Psittaculirostris salvadorii Vireo vicinior
Bubo virginianus Elanoides forficatus Molothrus ater Psittacus erithacus erithacus Wilsonia canadensis
Bubo virginianus Elanus leucurus Molothrus ater Psittacus erithacus princeps Wilsonia citrina
Bubo virginianus nacurutu Emberiza aureola Molothrus bonariensis Psittacus erithacus timneh Wilsonia pusilla
Bubo virginianus occidentalis Emberiza leucocephalos Momotus momota Psittinus cyanurus Xanthocephalus xanthocephalus
Bubulcus ibis Emberiza pallasi Morus bassanus Psittirostra psittacea Xanthoura yncas
Bubulcus ibis Emberiza pusilla Motacilla alba Psittrichas fulgidus Xema sabini
Bucephala albeola Emberiza rustica Motacilla cinerea Psophia Xenus cinereus
Bucephala clangula Emberiza schoeniclus Motacilla citreola Psophia crepitans crepitans Yuhina diademata
Bucephala islandica Emberiza variabilis Motacilla flava Psophia crepitans crepitans Yuhina gularis
Buceros rhinoceros Emblema guttata Motacilla lugens Pterodroma arminjoniana Zenaida asiatica
Bucorvus abyssinicus Empidonax alnorum Muscicapa dauurica Pterodroma cahow Zenaida asiatica
Bucorvus cafer Empidonax difficilis Muscicapa griseisticta Pterodroma cookii Zenaida aurita
Burhinus bistriatus Empidonax flaviventris Muscicapa sibirica Pterodroma hasitata Zenaida macroura
Burhinus capensis Empidonax fulvifrons Musophaga porphyreolophus porphyreolophus Pterodroma inexpectata Zenaida macroura
Burhinus oedicnemus Empidonax hammondii Musophaga violacea Pterodroma longirostris Zonotrichia albicollis
Burhinus superciliaris Empidonax minimus Musophaga violacea Pterodroma phaeopygia sandwichensis Zonotrichia atricapilla
Buteo albicaudatus Empidonax oberholseri Musophaga violacea Pterodroma ultima Zonotrichia leucophrys
Buteo albicaudatus Empidonax occidentalis Musophaga violacea rossae Pteroglossus aracari Zonotrichia querula
Buteo albonotatus Empidonax traillii Musophaga violacea violacea Pteroglossus aracari aracari Zoothera dohertyi
Buteo auguralis Empidonax traillii extimus Myadestes lanaiensis rutha Pteroglossus aracari castanotis Zosterops conspicillatus conspicillatus
Buteo brachyurus Empidonax virescens Myadestes myadestinus Pteroglossus beauharnaesii Zosterops rotensis
Buteo buteo Empidonax wrightii Myadestes palmeri Pteroglossus torquatus pluricinctus  
Buteo buteo buteo Empidonomus varius Myadestes townsendi Pteroglossus torquatus pluricinctus  
Buteo jamaicensis Empidornis semipartitus Mycteria americana Pteroglossus torquatus torquatus  
Buteo jamaicensis Endocimus albus ruber Mycteria americana Pteronetta hartlaubii  
Buteo jamaicensis Enicognathus ferrugineus Mycteria americana Ptilinopus cinctus porphyreus  
Buteo lagopus Enicognathus ferrugineus ferrugineus Mycteria ibis Ptilinopus iozonus  
Buteo lagopus Enicognathus leptorhynchus Mycteria leucocephala Ptilinopus magnificus  
Buteo lineatus Entomyzon cyanotis Myiarchus cinerascens Ptilinopus occipitalis  
Buteo magnirostris Eos bornea Myiarchus crinitus Ptilinopus roseicapilla  

 

 

Darbo valandos

Mūsų pagalbos linija
veikia 8 valandas per parą

Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00
Savaitgalis: Nedirbame

Pagalba gyvai

map
Vilnius: +370 5 2752600
Kaunas: +370 37 788503 
infodnr