Odos priežiūra pagal Jūsų DNR 0282

odos_prieziura
299,00 €

Pažink savo odą

PharmaDNA odos priežiūros DNR testas yra moksliškai pagrįstas odos DNR tyrimas, kuris nustato Jūsų odos genetinį potencialą septyniose pagrindinėse srityse: kolageno kokybė, odos elastingumas, smulkios linijos ir raukšlės, apsauga nuo saulės, pigmentacija, odos antioksidantai ir odos jautrumas.

Tiesiog atlikite šį nesudėtingą DNR odos priežiūros testą ir vos per kelias savaites gausite išsamią genetinę ataskaitą, kurioje, remiantis Jūsų unikalia DNR, bus pateiktos individualizuotos rekomendacijos dėl veiksmingiausių produktų, ingredientų, papildų, o taip pat Jums gali būti pasiūlyti profesionalūs gydymo būdai.

Svarbu naudoti tinkamas odos priežiūros priemones. Štai kodėl:

Yra daug odos priežiūros produktų, bet visų jūs niekada neišbandysite. Jūsų oda yra unikali, o kremas ar gydymas, kuris tinka kam nors kitam, gali netikti Jūsų genetinei odos struktūrai. Svarbu tiksliai suprasti, kaip Jūsų oda reaguoja į aplinkos veiksnius (pvz., saulės poveikį) ir kurios konkrečios odos priežiūros sudedamosios dalys geriausiai tinka Jūsų odai. Mūsų DNR odos priežiūros testas gali atskleisti tikslius Jūsų odos poreikius, kad galėtumėte ilgiau atrodyti jaunatviškai.

Ką sako mokslas?

Žmogaus genomo projektas buvo baigtas 2003 m., o nuo to laiko mokslininkai pradėjo atskleisti unikalų žmogaus odos genetinį planą. Nuo tada buvo atrasta dar 17 genetinių odos žymenų, atveriančių naują individualizuoto odos valdymo erą.

Šis tyrimas yra moksliškai pagrįstas DNR testas, kurio metu tiriami 28 genetiniai žymenys (SNP) 7 kategorijose, susijusiose su odos senėjimu. Kiekviena kategorija vertinama pagal patentuotą skalę.

1. Kolageno kokybė

Kolagenas sudaro maždaug 75% odos, o jaunatviška oda didžiąja dalimi yra dėl sveiko kolageno kiekio. Nors kolageno gamyba natūraliai vyksta visą mūsų gyvenimą, kokybė ir kiekis skiriasi. Todėl daugelis žmonių gali patirti skirtingus odos senėjimo požymius, atsižvelgiant į kiekvieno asmens kolageno kokybės lygį. Kai kurie su šia kategorija susiję požymiai: suglebimas, randai, gijimo problemos, ištuštėjimas, pagreitėjęs senėjimas ir smulkios raukšlės.

2. Odos elastingumas

Kai esate jaunesnis, jūsų kūnas gali išlaikyti odos lankstumą, tačiau maždaug po 40 metų odos elastingumas gali sumažėti dėl grupės fermentų, angliškai vadinamų MMP. MMP gali padidinti struktūrinius odos pažeidimus ir sukelti disbalansą, dėl kurio gali atsirasti nestabilus kolageno palaikymas, dėl kurio prarandama oda ir struktūra. Kai kurie su šia kategorija susiję požymiai: padidėjęs kolageno skilimas, suglebimas, žandikaulis, nasolabialinės raukšlės, gijimo problemos ir ankstyvos raukšlės.

3. Smulkios linijos ir raukšlės

Smulkios linijos ir raukšlės susidaro ne tik dėl sumažėjusio kolageno kiekio, bet ir dėl "Advanced Glycation End" (AGE) produktų. AGE turi galimybę nukreipti ir prilipti prie kolageno ir elastino skaidulų, todėl jos tampa standžios ir trapios. Tai kartais apibūdinama kaip surūdijusios spyruoklės čiužinyje. Glikacijos poveikis odos ląstelių lygiu gali sukelti raukšlėjimąsi, sustingusias arba sukietėjusias kolageno skaidulas, prarasti elastingumą ir pažeisti odos barjerines funkcijas.

4. Apsauga nuo saulės

Jūsų kūnas yra aprūpintas natūraliomis reakcijomis, kurios padeda suskaidyti foto produktus, kai jie patenka į jūsų odą. Fotocheminis procesas padeda suskaidyti UV spindulius, kol jie nepadaro didelės žalos. Kai kurie su šia kategorija susiję požymiai: smulkios linijos ir raukšlės, į krepą panaši / plonėjanti oda, jautrumas saulei, odos storėjimas / odinė oda.

5. Pigmentacija

Melaninas padeda apsaugoti Jūsų odą, sugerdamas žalingus UV spindulius, kai esate saulėje. Dėl saulės spindulių poveikio Jūsų oda taip pat gali gaminti daugiau melanino, kad apsaugotų odą. Didėjant melanino gamybai, oda pradės įdegti ir tamsėti. Daugumos netaisyklingos odos pigmentacijos priežastis yra per didelė arba per maža melanino gamyba organizme. Kai kurie su šia kategorija susiję požymiai: strazdanos, amžiaus dėmės, šiurkšti oda, tekstūra ir spalvos pakitimai.

6. Odos antioksidantai

Didelė dalis priešlaikinio odos senėjimo yra laisvųjų radikalų veiklos organizme rezultatas. Laisvieji radikalai yra kenksmingos molekulės, kurios natūraliai susidaro veikiant aplinkai. Antioksidantų vaidmuo yra padėti suardyti žalingą laisvųjų radikalų poveikį. Antioksidantai taip pat gali padėti sulėtinti kai kuriuos fizinius senėjimo požymius ir padėti išsaugoti natūralų odos švytėjimą. Kai kurie su šia kategorija susiję požymiai: blyški oda, netolygus atspalvis, dėmės, pigmentacija, raukšlės, priešlaikinis odos senėjimas ir odos išsausėjimas.

7. Odos jautrumas

Odos jautrumas gali sukelti nereikalingą stresą ir traumą dermai, dėl kurio gali atsirasti pavargusių ir pasenusių ląstelių. Tokio tipo traumos gali sukelti dar daugiau jautrumo problemų. Suprasdami, ar jautrumas gali būti problema, galite išlaikyti odą be streso. Kai kurie su šia kategorija susiję požymiai: odos išsausėjimas, jautrumas veikliosioms medžiagoms, jautrumas kvapams, niežulys ir paraudimas, aplinkos jautrumas ir priešlaikinis senėjimas.

 Tyrimo ataskaitos pavyzdys

Ataskaita yra pateikiama anglų k.

pdfAtaskaitos pavyzdys.pdf

Kaip vyksta tyrimas

Užsakius šį tyrimą mes išsiųsime Jums specialų mėginių surinkimo komplektą, kuriame rasite visas reikiamas priemones mėginiams paimti, dokumentaciją bei instrukcijas. Taip pat mėginių surinkimo komplekte bus vokas su apmokėtomis atgalinio siuntimo išlaidomis, į kurį sudėsite mėginius ir nemokamai išsiųsite atgal mums. Gavę mėginius, kelių savaičių (7-8) bėgyje, mes išsiųsime Jums ataskaitą el paštu. Šis tyrimas atliekamas iš burnos gleivinės epitelio mėginių. Mėginio paėmimas yra paprastas ir neskausmingas:

Darbo valandos

Mūsų pagalbos linija
veikia 8 valandas per parą

Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00
Savaitgalis: Nedirbame

Pagalba gyvai

map
Vilnius: +370 5 2752600
Kaunas: +370 37 788503 
infodnr