PharmaDNA logo OK

25

Augina ne savo vaiką
1

19

Partneriai Lietuvoje
19

99,999%

Tyrimo tikslumas
99,999%

DNR tyrimai Vilniuje

 Vilnius

PharmaDNR logo

Įgaliotas atstovas vaistinės patalpose

icon map lt 42-01  
Savanorių pr.11
Tel.: 8 688 01315

Darbo laikas: I-V 8-19, VI 8-15

check mark box Įsigyti mėginių surinkimo komplektą

check mark box Atlikti tyrimą


PharmaDNR logo
icon map lt 42-01  
Savanorių pr. 6A
Tel.: 8 700 55223
check mark box Atlikti tyrimą

Vilnius  |  Kaunas  |  Klaipėda  |  Panevėžys  |  Šiauliai  |  Alytus  |  Marijampolė  |  Tauragė  |  Didžioji Riešė  |  Mažeikiai  |  Plungė  |  Jurbarkas  |  Utena Visaginas

Nors žinia apie vaiko gyvybės užsimezgimą turėtų suteikti tik teigiamas emocijas, tačiau dažnai kai kuriems tėvams tai sukelia nerimą ne tik dėl besikeisiančio gyvenimo būdo ir ritmo. Kai kuriuos tėvus pradeda kankinti abejonės dėl tėvystės ir tik išsklaidžius šias dvejones šeima gali mėgautis ramiu sūnaus ar dukters laukimu.

Kaip atliekami DNR tyrimai Vilniuje?

Seniau DNR tyrimai buvo atliekami tik specialiose valstybinėse įstaigose, o dabar daugelis klinikų siūlo atlikti šias paslaugas jų laboratorijose. Svarbu nepasiklysti ir pasirinkti patikimą, kokybiškas paslaugas teikiančią gydymo įstaigą. Mūsų įmonės DNR tyrimai Vilniuje gali būti atliekami keliose klinikose, kurios išsidėsčiusios patogiuose miesto rajonuose: Žirmūnuose, Lazdynuose, Dvarčionyse, Didžiojoje Riešėje, kas suteikia galimybę pasirinkti arčiausiai namų esančią įstaigą. Klinikose tyrimai atliekami kiekvieną darbo dieną, tačiau geriausia pasiskambinti ir susitarti dėl vizito Jums patogiu metu. Tuomet atvykus į kliniką neteks laukti, o mūsų komanda bus pasiruošusi skirti laiką tik Jūsų poreikiams. Mūsų gydytojai nuolat dalyvauja konferencijose, domisi naujausiais moksliniais tyrimais, kurių naudą pritaikome dirbant su klientais, atliekant tyrimus, gerinant jų kokybę. Laboratorijose tyrimams atlikti pasitelkiamos naujausios technologijos, moderni įranga, patikimi metodai, kurių tikslumas siekia 99.999 proc., todėl sulaukus testo išvadų, galima neabejoti gautais rezultatais. DNR tyrimai Vilniuje atliekami labai paprastai, o paimtų mėginių atsakymai gaunami jau po kelių darbo dienų, atlikus testą. Taigi neteks ilgai jaudintis ir nerimauti laukiant nežinioje. Esame akredituota įmonė, siekiame suteikti aukščiausius standartus atitinkančias paslaugas už nedidelę kainą.

Kadangi tyrimų rezultatai visiškai patikimi, todėl dažnai padeda išspręsti kilusius teisinius ginčus dėl tėvystės. Atliekant tyrimus klinikoje būtina pateikti visų tiriamųjų asmens dokumentus. Tačiau nereikia baimintis, nes visa informacija apie tyrimo dalyvius ir gautas išvadas yra konfidenciali, jų nesužino su tyrimu nesusiję asmenys. Dažniausiai atliekami vaiko ir tėvo DNR tėvystės nustatymo testai, tačiau siekiant tikslesnių rezultatų kartais gali būti paimamas ir motinos DNR mėginys. Norint pristatyti tėvystės nustatymo dokumentus teismui, tyrimai privalo būti atlikti klinikoje, o jų rezultatai pateikti kartu su teismo medicinos eksperto išvadomis.

Technologijoms sparčiu žingsniu judant į priekį, atrandami nauji sprendimai, palengvinantys žmonių gyvenimo sąlygas. Taip atsirado ir testai kurie suteikia galimybę DNR tyrimus atlikti tiesiog savo namuose, žmonėms patogioje aplinkoje. Tokie testai tokie pat patikimi, kaip ir atliekami klinikoje, tik svarbu juos vykdyti pagal visus instrukcijoje pateiktus gydytojų nurodymus bei rekomendacijas. Tai puiki išeitis tėvui, kuris nenori įžeisti vaiko mamos, bet siekia panaikinti jį slegiančias abejones ir įsitikinti, jog augina savo atžalą. Tokiu atveju įsigijus testą reikia paimti tėvo ir sūnaus seilių mėginius ir nusiųsti į laboratoriją. Atsakymo sulaukiama jau po 5-8 darbo dienų nuo mėginių pristatymo į kliniką.

DNR tyrimai apima platų paslaugų spektrą, nes gali padėti nustatyti ne tik tėvystės, motinystės, giminystės (brolių, seserų, tetų, dėdžių, senelių) biologinį ryšį, bet ir sužinoti vaiko lytį, dvynių zigotiškumą. Prenatalinis invazinis tyrimas suteikia galimybę atlikti dar negimusio vaiko tėvystės nustatymą. Šiam tyrimui mėginiai imami pirmojo ir antrojo nėštumo trimestro metu, tačiau dauguma tėvų šio tyrimo vengia dėl rizikos pakenkti vaiko ar motinos sveikatai. Mūsų siūloma alternatyva – neinvazinis prenatalinis tyrimas, kuris yra visiškai nekenksmingas vaisiui, nes jo DNR yra išgaunamas iš mamos kraujo ir palyginamas su tiriamo tėvo DNR mėginiu. DNR tyrimai taip pat aktualūs sveikatos klausimu, nes padeda nustatyti retų, įgimtų, paveldėtų ligų priežastis, praverčia sudarant jų gydymo planą.

Kodėl DNR tyrimas?

DNR tyrimas yra pats tiksliausias
galimas tėvystės nustatymo metodas.
Atliekamų tyrimų tikslumas siekia 99.999%.

Kaip tai veikia?

Kiekviename iš mūsų egzistuoja specifinė DNR
seka. Tyrimas identifikuoja specifines tėvo ir
vaiko DNR sekas – nustato galimus ryšius.

Kokybės garantija

Akredituotų laboratorijų tyrimo procesai ir
laboratoriniai darbai yra nuolat tikrinami:
vertinamas tikslumas ir atlikimo kruopštumas.

mitas 01
 

Mitas Nr.1

Girdėjau, kad mano genai gali būti užpatentuoti.

mitas 02
 

Mitas Nr.2

Dėl genų patentų aš negaliu gauti antrosios nuomonės.

mitas 03
 

Mitas Nr.3

Patentuoti produktai yra brangesni.

mitas 04
 

Mitas Nr.4

Genų patentai apriboja mokslinius tyrimus.

Darbo valandos

Mūsų pagalbos linija
veikia 8 valandas per parą

Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00
Savaitgalis: Nedirbame

Pagalba gyvai

map
Vilnius: +370 5 2752600
Kaunas: +370 37 788503 
infodnr