BRACAnalysis: Paveldimo krūties ir kiaušidžių vėžio tyrimas BRAC

BRACAnalysis: Paveldimo krūties ir kiaušidžių vėžio tyrimas
2.260,00 €

BRACAnalysis graph

 

BRACAnalysis® yra genetinis tyrimas, kuris nustato BRCA1 arba BRCA2 geno mutacijas. BRCA mutacijos lemia daugelį paveldimo krūties ir kiaušidžių vėžio atvejų. Žmonėms, turintiems BRCA1 arba BRCA2 geno mutaciją, rizika susirgti krūties vėžiu iki 70-ies metų amžiaus siekia net 87 proc., o susirgti kiaušidžių vėžiu – iki 44 proc. Mutacijų nešiotojai, kuriems jau anksčiau buvo diagnozuotas vėžys, turi ženkliai didesnę riziką susirgti vėžiu antrą kartą.

BRACAnalysis®  yra paprastas kraujo tyrimas ar burnos epitelio tyrimas, kurio metu nustatoma, ar pacientas turi BRCA1 arba BRCA2 mutaciją. Žinodami rezultatus, pacientas ir jo sveikatos priežiūros specialistas gali imtis atitinkamų veiksmų, dar prieš atsirandant vėžiui.

„Myriad“ sukūrė Paveldimo vėžio testą, kurį galima naudoti, siekiant nustatyti, kuriems pacientams turėtų būti atliekami genetiniai tyrimai, konkrečiai – BRACAnalysis®.

BRACAnalysis® tyrimo privalumai

BRACAnalysis® tyrimo rezultatai leidžia parengti konkrečiam pacientui pritaikytą sveikatos priežiūros planą, leidžiantį ženkliai sumažinti vėžio riziką.

BRACAnalysis®  suteikia galimybę:

  • Pasitelkti planinius sveikatos patikrinimus ir priežiūrą, specialiai skirtą asmenims su BRCA1 arba BRCA2 geno mutacija, ir taip užtikrinti maksimalią paciento priežiūrą bei padidinti klinikinį gydymo efektyvumą;
  • Pasitelkiant ankstyvą vėžio diagnozę ir gydymą ženkliai pagerinti galutinius rezultatus ir sumažinti gydymo išlaidas tuo atveju, jei vėžys išsivysto.
  • Konsultuoti pacientus ir jų šeimos narius apie pagrindines krūties ir/arba kiaušidžių vėžio priežastis jų šeimoje;
  • Išvengti bereikalingo šeimos narių, kurie neturi šeimoje rastos mutacijos, gydymo.

Medicininė priežiūra ir BRACAnalysis

Jei BRACAnalysis® tyrimas patvirtina, kad pacientas tikrai turi BRCA1 arba BRCA2 mutaciją, toliau pateiktos sveikatos priežiūros galimybės gali padėti sumažinti vėžio riziką: atitolinti vėžio pradžią, nustatyti šią ligą anksčiau, kai ji yra lengviau išgydoma, arba net užkirsti jai kelią.

  • Sustiprintas krūties ir/arba kiaušidžių vėžio sekimas mutacijų nešiotojams;
  • Vėžio riziką mažinančių vaistų skyrimas mutacijų nešiotojams;
  • Profilaktinė mutacijų nešiotojų operacija.

PASTABA: Sveikatos priežiūros galimybės yra aptariamos tik informaciniais tikslais ir nėra rekomendacinio pobūdžio. Nors genetiniai tyrimai ir gydytojų rekomendacijos pateikia svarbią ir naudingą informaciją, sveikatos priežiūros sprendimai turi būti priimami individualių paciento ir jo sveikatos priežiūros specialisto konsultacijų metu.

Daugiau informacijos (anglų k.):

logo Myriad

Specialistams (anglų k.):

myriad pro logo-v2

Darbo valandos

Mūsų pagalbos linija
veikia 8 valandas per parą

Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00
Savaitgalis: Nedirbame

Pagalba gyvai

map
Vilnius: +370 5 2752600
Kaunas: +370 37 788503 
infodnr