Optimalus svoris pagal Jūsų DNR 0134

opt_svoris
299,00 €

*
*
*
*

Testas „Optimalus svoris pagal Jūsų DNR“

Pristatome Jums genetinį tyrimą „Optimalus svoris pagal Jūsų DNR“!

Užteks spėlioti, kaip pasiekti ir išlaikyti optimalų kūno svorį!

PharmaDNA tyrimas „Optimalus svoris pagal Jūsų DNR“ yra moksliškai pagrįstas svorio kontrolės tyrimas ir programa, padedanti nustatyti Jūsų genetinį polinkį ir metabolizmo ypatumus bei pateikianti mitybos ir fizinės veiklos rekomendacijas pagal Jūsų genetinį tipą.

Jums tereikia namuose atlikti paprastą DNR tyrimą ir per kelias savaites Jūs gausite specialiai Jums suformuluotas mitybos ir fizinės veiklos rekomendacijas, geriausiai tinkančias Jūsų organizmui.

PharmaDNA tyrimas „Optimalus svoris pagal Jūsų DNR“ yra ypatingas DNR tyrimas ir programa, išanalizuojanti 45 genetines žymes (SPP), kurios daro įtaką svoriui ir Jūsų savijautai. Tuomet sudaromas individualus mitybos ir fizinio aktyvumo planas Jūsų geresnei sveikatai užtikrinti. DNR mėginio paėmimo procedūra neskausminga – tereikia naudoti rinkinyje esančius lengvai naudojamus špatelius, juos atsiųsti mums ir kelias savaites palaukti rezultatų.

Kaip tai veikia?

TESTO REZULTATAI

 • Išsami svoriui įtaką darančių genetinių žymių analizė.
 • Individualios rekomendacijos:
 • Ką valgyti? Geriausias maistas pagal Jūsų organizmo kalorijų poreikį.
 • Maistinės medžiagos – optimalus maistinių medžiagų poreikis ir veiksmingiausi maisto papildai.
 • Geriausia fizinė veikla – idealūs fiziniai pratimai optimaliam svoriui pasiekti ir išlaikyti.

Ataskaitoje pateikiamas išsamus genetinis profilis keliais sveiko kūno svorio aspektais:

 • galimybės sumažinti svorį;
 • baltymų, riebalų ir angliavandenių suvartojimas;
 • maistinės medžiagos;
 • vitaminai;
 • širdies atsakas;
 • jėgos treniruotės;
 • fizinių pratimų organizavimas.

Kiekvieno geno indikatorius reiškia mažai, normalu ir daug.

Pagal profilį galima pateikti specialias mitybos, fizinio aktyvumo ir maisto papildų vartojimo rekomendacijas.

Šiame pavyzdyje kliento genetinis profilis rodo, kad klientas turi nedaug galimybių numesti svorio, vartoja per daug baltymų ir mažai reaguoja į foliatus ir vitaminą B12.

Rekomenduojama atlikti daugiau širdies veiklą gerinančių pratimų (bet ne jėgos pratimų), rinktis mitybą, kurią sudaro 25–30 % baltymų, ir vartoti maisto papildus su foliatais ir vitaminu B12.

Ataskaitoje lengvai suprantama kalba aptariama, kiek baltymų, angliavandenių ir riebalų Jums reikia suvartoti per dieną, kokių maistinių medžiagų Jums gali trūkti ir koks maistas yra puikus šių trūkstamų medžiagų šaltinis. Sužinosite, kaip Jūsų kūnas reaguoja į skirtingus maisto produktus ir ką geriausia valgyti siekiant sumažinti kūno riebalus.

Jums skirtoje ataskaitoje taip pat nurodoma, kiek riebalų suvartojama užsiimant skirtinga fizine veikla. Konkrečiai sužinosite apie kūno rengybos pratimus, kurie geriausiai jums tinka genetiškai: kokie pratimai, koks jų intensyvumas, trukmė ir dažnis.

MOKSLU PAGRĮSTAS TYRIMAS

Genetiniai tyrimai dabar tapo prieinami plačiajai visuomenei ir yra prevencinės sveikatos priežiūros ateitis. Dabar galima atlikti ne tik daugybę tyrimų siekiant nustatyti sveikatos problemas, bet ir moksliškai pagrįstus genetinius gyvenimo būdo ir sveikatingumo testus, padedančius nustatyti genus, kurie daro įtaką angliavandenių, riebalų, baltymų ir kitų maistinių mikromedžiagų apykaitai Jūsų organizme ir tam tikros fizinės veiklos efektyvumui.

Įrodyta, kad pagal individualų DNR profilį pritaikytos programos yra gerokai veiksmingesnės nei visiems skirtos standartinės programos. Naujausi tyrimai rodo, kad asmenys, kurie laikėsi dietų ir vadovavosi specialiomis pagal jų genomą sudarytomis programomis, neteko iki 33 % daugiau svorio nei asmenys, kurie laikėsi standartinių visiems tinkamų svorio mažinimo programų.

Kokius genus analizuoja tyrimas „Optimalus svoris pagal Jūsų DNR“?

Mūsų laboratorija analizuoja genetines žymes (SPP), o jos, kaip patvirtino išsamūs moksliniai tyrimai, yra susijusios su tuo, kaip mūsų organizmas perdirba maistą, maistines medžiagas ir kaip reaguoja į fizinę veiklą.

Ar man kada nors reikės kartoti testą?

Ne. Nėra jokio reikalo dar kartą atlikti testo „Optimalus svoris pagal Jūsų DNR“, nes Jūsų genai niekada nesikeičia. DNR išlieka tokia pati visą gyvenimą.

Tai vienkartinė investicija, padėsianti ateityje išvengti bet kokių spėlionių, kokią dietą ir fizinę veiklą rinktis.

Kokia informacija pateikiama ataskaitoje?

Jūsų DNR ataskaitoje pateikiamos mitybos ir fizinės veiklos rekomendacijos pagal Jūsų genetinio tyrimo rezultatus (t. y. pagal Jūsų DNR). Ataskaitoje lengvai suprantama kalba aptariama, kiek baltymų, angliavandenių ir riebalų Jums reikia suvartoti per dieną, kokių maistinių medžiagų Jums gali trūkti ir koks maistas yra puikus šių trūkstamų medžiagų šaltinis. Sužinosite, kaip Jūsų kūnas reaguoja į suvartojamus riebalus, angliavandenius ir baltymus energijai gaminti ir ką geriausia valgyti siekiant sumažinti kūno riebalų kiekį.

Jums skirtoje tyrimo „Optimalus svoris pagal Jūsų DNR“ ataskaitoje taip pat nurodoma, kiek riebalų suvartojama užsiimant skirtinga fizine veikla. Sužinosite, kuri konkrečiai fizinė veikla geriausiai tinka pagal Jūsų genetinio tyrimo rezultatus: kokio tipo, intensyvumo, trukmės pratimus ir kaip dažnai Jums reikėtų juos rinktis.

Ar šis tyrimas analizuoja ir rimtų paveldimų ligų tikimybę?

Ne. Tyrimas „Optimalus svoris pagal Jūsų DNR“ orientuojasi į genus, kurie susiję su organizmo galimybe perdirbti maistą, maistines medžiagas ir reaguoti į fizinę veiklą. Bet koks DNR tyrimas, skirtas nustatyti paveldimoms ligoms, turi būti vertinamas gydytojo arba genetikos specialisto.

 Tyrimo ataskaitos pavyzdys

Ataskaita yra pateikiama anglų k.

pdfAtaskaitos pavyzdys.pdf

Kaip vyksta tyrimas

Užsakius šį tyrimą mes išsiųsime Jums specialų mėginių surinkimo komplektą, kuriame rasite visas reikiamas priemones mėginiams paimti, dokumentaciją bei instrukcijas. Taip pat mėginių surinkimo komplekte bus vokas su apmokėtomis atgalinio siuntimo išlaidomis, į kurį sudėsite mėginius ir nemokamai išsiųsite atgal mums. Gavę mėginius, kelių savaičių bėgyje, mes išsiųsime Jums ataskaitą el paštu. Šis tyrimas atliekamas iš burnos gleivinės epitelio mėginių. Mėginio paėmimas yra paprastas ir neskausmingas:

Darbo valandos

Mūsų pagalbos linija
veikia 8 valandas per parą

Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00
Savaitgalis: Nedirbame

Pagalba gyvai

map
Vilnius: +370 5 2752600
Kaunas: +370 37 788503 
infodnr