Prenatalinis (Vaisiaus) tėvystės nustatymo DNR tyrimas DNA004

Prenatalinis (Vaisiaus) tėvystės nustatymo DNR tyrimas
Prenatalinis (Vaisiaus) tėvystės nustatymo DNR tyrimasPrenatalinis (Vaisiaus) tėvystės nustatymo DNR tyrimasPrenatalinis (Vaisiaus) tėvystės nustatymo DNR tyrimas
1.899,00 €

NEINVAZINIS prenatalinis tėvystės nustatymo tyrimas

  • Nėra pavojaus vaisiui;
  • Atliekamas nuo 8-9 nėštumo savaitės;
  • Paprastas kraujo mėginio paėmimas;
  • Nereikalingas gydytojas;
  • Yra galimybė papildomai užsakyti vaisiaus lyties nustatymą;
  • Rezultatai gaunami per 10 - 15 darbo dienų.

pere blood

Neinvazinis prenatalinis tėvystės nustatymo tyrimas yra pirmas tokios rūšies tyrimas. Naudojant sudėtingus bioinformatikos algoritmus izoliuojamas vaisiaus DNR iš motinos kraujo. Jį nustačius (laboratorija neatsako už kraujo tinkamumą tyrimui dėl per mažo nėštumo savaičių skaičiaus, nesivystančio nėštumo ar pan.), vaisiaus DNR yra palyginamas su DNR, gautu iš galimo tėvo. Tuomet nustatoma giminystė arba jos nebuvimas.

Šiam tyrimui imamas motinos kraujas ir galimo tėvo žando epitelio mėginys. Ši procedūra gali būti atliekama bet kurioje mūsų partnerių Endemik klinikoje, Jums patogiu metu.

 Tyrimo užsakymo procedūra

Mėginiams paimti yra naudojamas specialus mėginių surinkimo komplektas, kuris į klinką išsiunčiamas tik gavus užsakymą, todėl noredami atlikti šį tyrima, turite atvykti į kliniką ir užsakyti šį tyrimą. 1-2 darbo dienų bėgyje klinika gaus spec. mėginių surinkimo komplektą ir pasikvies Jus mėginių paėmimui. Rezultatus gausite el. paštu.

Užsakius tyrimą internetu Jums bus išsiųstas specialus mėginių surinkimo komplektas, kuriame rasite visas instrukcijas kaip atlikti tyrimą, taip pat galėsite nurodyti kokiu būdu norite gauti rezultatus bei visa kita su tyrimu susijusi informacija.

Darbo valandos

Mūsų pagalbos linija
veikia 8 valandas per parą

Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00
Savaitgalis: Nedirbame

Pagalba gyvai

map
Vilnius: +370 5 2752600
Kaunas: +370 37 788503 
infodnr